Лето 2020 на Црно Море во Царево - Вила Мараја

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Вила Мараја, Царево

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Вила Мараја, Царево

Изберете пакет

Еднодневен пакет во мал апартман во Вила Мараја, Царево (од 21 до 31 август)

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет во вила во Вила Мараја (од 01 до 10 септември)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет во голем апартман во Вила Мараја, Царево (од 01 до 10 септември)

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет во вила во Вила Мараја (од 21 до 31 август)

Цена: 1501 ден.
Купете

Еднодневен пакет во мал апартман во Вила Мараја, Царево (од 01 до 10 септември)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет во голем апартман во Вила Мараја, Царево (од 21 до 31 август)

Цена: 1896 ден.
Купете
Валидност 20.08.2020 - 10.09.2020
Цена на човек/ден 1106 - 1896 ден.ден/ човек
Местоположба Царево
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучер од треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 6,99 години на дополнително легло со двајца возрасни се сместува БЕСПЛАТНО.
 • Дете од 7 до 13,99 години на дополнително легло плаќа од цената на пакетот  50% на ден.
 • Возрасен на дополнително легло користи 30% попуст.
 • Поединечно сместување во двокреветна соба – се доплаќа 70% од цената на редовно легло.
 • Валидност на ваучер: од 29 јуни до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 877/77 44 12
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877/77 44 12
 • Видете ги Сите Општи услови.

гр. Царево, Р. Бугарија,
на 1 км од кампинг Арапја

Тел: 0888/ 34 28 28
E-mail: maraja_72@abv.bg
Website: www.vilamaraja.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Вила Мараја

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Вила Мараја, Царево

Изберете пакет

Еднодневен пакет во мал апартман во Вила Мараја, Царево (од 21 до 31 август)

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет во вила во Вила Мараја (од 01 до 10 септември)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет во голем апартман во Вила Мараја, Царево (од 01 до 10 септември)

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет во вила во Вила Мараја (од 21 до 31 август)

Цена: 1501 ден.
Купете

Еднодневен пакет во мал апартман во Вила Мараја, Царево (од 01 до 10 септември)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет во голем апартман во Вила Мараја, Царево (од 21 до 31 август)

Цена: 1896 ден.
Купете
Валидност 20.08.2020 - 10.09.2020
Цена на човек/ден 1106 - 1896 ден.ден/ човек
Местоположба Царево
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучер од треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 6,99 години на дополнително легло со двајца возрасни се сместува БЕСПЛАТНО.
 • Дете од 7 до 13,99 години на дополнително легло плаќа од цената на пакетот  50% на ден.
 • Возрасен на дополнително легло користи 30% попуст.
 • Поединечно сместување во двокреветна соба – се доплаќа 70% од цената на редовно легло.
 • Валидност на ваучер: од 29 јуни до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 877/77 44 12
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877/77 44 12
 • Видете ги Сите Општи услови.

гр. Царево, Р. Бугарија,
на 1 км од кампинг Арапја

Тел: 0888/ 34 28 28
E-mail: maraja_72@abv.bg
Website: www.vilamaraja.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Вила Мараја

Комплекс "МАРАЈА" е изграден на површина од 4.5 декари, се наоѓа на 150 метри од морето во градот Царево, и се состои од хотел и вили.

Вила "МАРАЈА" се состои од:
• 5 Двосемејни вили со сопствен влез, соба, антре, бања, телевизор, фрижидер, веранда, детско катче, 2, 3 и 4 легла.
• 2 апартмани со 2 и 3 соби, сопствена бања, антре, телевизор, фрижидер

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)

Важи за сместување од 01 до 10 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во мал апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Важи за сместување од 
21 до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во мал апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)

Важи за сместување од 01 до 10 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во голем апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Важи за сместување од 21 до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во голем апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)

Важи за сместување  од 01 до 10 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во вила за двајца
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1501 денар (24 €)
Важи за сместување од 21 до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во вила за двајца
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен со чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Интернет
 • Паркинг

Град Царево е изграден на два мали живописно полуострови, издадени навнатре во морето. Се наоѓа на 70 километри јужно од град Бургас. Во 1882 година градот бил опожарен и изграден повторно.
Царево нуди многу атракции, пријатна атмосфера, гостопримство и беспрекорна услуга. Многу пријатни се вечерните прошетки покрај Црното море, во градскиот крајбрежен парк или во заливот, каде се наоѓа црквата "Успение Богородично".

Услови на понудата

 • ВИП ваучер од треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 6,99 години на дополнително легло со двајца возрасни се сместува БЕСПЛАТНО.
 • Дете од 7 до 13,99 години на дополнително легло плаќа од цената на пакетот  50% на ден.
 • Возрасен на дополнително легло користи 30% попуст.
 • Поединечно сместување во двокреветна соба – се доплаќа 70% од цената на редовно легло.
 • Валидност на ваучер: од 29 јуни до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 877/77 44 12
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877/77 44 12
 • Видете ги Сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Вила Мараја

гр. Царево, Р. Бугарија,
на 1 км од кампинг Арапја

Тел: 0888/ 34 28 28
E-mail: maraja_72@abv.bg
Website: www.vilamaraja.com

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - Вила Мараја

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.08.2020 до 10.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.