Летување на Црно море 2017 - Хотел Роза - Черноморец

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (26.08-25.09)

Реално: 2149 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1074 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (06.07-25.08)

Реално: 2654 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1327 ден.
Купете
Валидност 05.07.2017 - 25.09.2017
Цена на човек/ден 1074.4 - 1327.2 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 949 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 12 € на вечер со вклучен појадок, ручек и вечера на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 06 јули до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 893/40 71 61; +359 885/24 76 64; +359 882/85 54 55; +359 897/88 41 35.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 893/ 40 71 61
Моб: +359 885/ 24 76 64
Моб: +359 882/ 85 54 55
Моб: +359 
897/ 88 41 35
E-mail: hotel_rozachernomorech@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (26.08-25.09)

Реално: 2149 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1074 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (06.07-25.08)

Реално: 2654 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1327 ден.
Купете
Валидност 05.07.2017 - 25.09.2017
Цена на човек/ден 1074.4 - 1327.2 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 949 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 12 € на вечер со вклучен појадок, ручек и вечера на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 06 јули до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 893/40 71 61; +359 885/24 76 64; +359 882/85 54 55; +359 897/88 41 35.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 893/ 40 71 61
Моб: +359 885/ 24 76 64
Моб: +359 882/ 85 54 55
Моб: +359 
897/ 88 41 35
E-mail: hotel_rozachernomorech@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

Реновираниот Хотел Роза е лоциран на 500 метри од центарот на Черноморец, во новиот тивок и спокоен дел на градот. На 400 метри од хотелот има мала плажа, а на 750 метри е големата градска плажа, на 1500 метри од хотелот се наоѓа една од најпознатите и најубавите плажи во Бугарија –плажата Градина.
Хотелот се состои од две главни згради и две дополнителни руски куќи / направени по руски проект во 2007 година /. Хотелот располага со 76 модерни реновирани соби и апартмани и ресторан. Два надворешни базени / едниот со џакузи /, детски базен, чадори и лежалки на базенот, базен бар, фитнес, детско катче / лулашки, лизгалки /, билијард, пинг понг, фудбал на маса, комбинирано спортско игралиште за фудбал и одбојка, градина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2149 денари (34 €) - 50% = 1074 денари (17 €)
(Се однесува за периодот од 26 август до 25 септември 2017 год.)
ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2654 денари (43 €) - 50% = 1327 денари (21.5 €)
(Се однесува за периодот од 6 јули до 25 август 2017 год.)

ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

Собите се опремени со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска ТВ, фрижидер, бања и балкон. Во просториите има ,можност за два дополнителни кревети. Хотелот располага и со апартмани, кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна со екстра кревет.


ВИП Понудата е предоставена од Хотел Роза - гр.Черноморец

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 12 € на вечер со вклучен појадок, ручек и вечера на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 06 јули до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 893/40 71 61; +359 885/24 76 64; +359 882/85 54 55; +359 897/88 41 35.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Роза - Черноморец

Реновираният Хотел Роза е разположен на 500 м от центъра на Черноморец, в новата тиха част на селището. На 400 м от хотела е малък плаж, на 750 м е по-големият градски плаж, на 1500 м е един от най-известните плажове в България-Градина.
Хотелът се състои от две основни сгради и две допълнителни руски къщи /направени по руски проект през 2007 година/. Хотелът разполага със 76 модерни реновирани стаи и апартаменти и ресторант. Два външни басейна /единият с джакузи/, детски басейн, чадъри и шезлонги на басейна, басейн бар, фитнес, детски кът /люлки, пързалки/, билярд, тенис на маса, джаги, комбинирано спортно игрище-футбол и волейбол, градина.

 

Стаите са обзаведени с нови мебели, климатик, телевизор със сателитна телевизия, хладилник, санитарен възел и балкон. Възможност за две допълнителни легла. Хотелът разполага и с апартаменти, които се състоят от 2 или 3 помещения - 2 спални и дневна с допълнително легло.

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 893/ 40 71 61
Моб: +359 885/ 24 76 64
Моб: +359 882/ 85 54 55
Моб: +359 
897/ 88 41 35
E-mail: hotel_rozachernomorech@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.07.2017 до 25.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.