Летување на Црно море 2018 - Хотел Роза - Черноморец

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

Изберете пакет

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (20.05 - 05.06)

Реално: 1770 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 885 ден.
РАСПРОДАДЕН

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (06.06 - 05.07)

Реално: 2086 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1043 ден.
Купете

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (26.08 - 25.09)

Реално: 2149 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1074 ден.
Купете

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (06.07 - 25.08)

Реално: 2781 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1390 ден.
Купете
Валидност 19.05.2018 - 25.09.2018
Цена на човек/ден 884.8 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 3043 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 12 € на вечер со вклучен појадок, ручек и вечера на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 24 76 64, +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 +359 885/ 24 76 64
Моб: +359 885/ 70 98 89
E-mail: rozachernomorec@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец

Изберете пакет

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (20.05 - 05.06)

Реално: 1770 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 885 ден.
РАСПРОДАДЕН

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (06.06 - 05.07)

Реално: 2086 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1043 ден.
Купете

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (26.08 - 25.09)

Реално: 2149 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1074 ден.
Купете

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Роза, Черноморец (06.07 - 25.08)

Реално: 2781 ден. - Попуст: 50% - Плаќате: 1390 ден.
Купете
Валидност 19.05.2018 - 25.09.2018
Цена на човек/ден 884.8 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 3043 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 12 € на вечер со вклучен појадок, ручек и вечера на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 24 76 64, +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 +359 885/ 24 76 64
Моб: +359 885/ 70 98 89
E-mail: rozachernomorec@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

Реновираниот Хотел Роза е лоциран на 500 метри од центарот на Черноморец, во новиот тивок и спокоен дел на градот. На 400 метри од хотелот има мала плажа, а на 750 метри е големата градска плажа, на 1500 метри од хотелот се наоѓа една од најпознатите и најубавите плажи во Бугарија –плажата Градина.
Хотелот се состои од две главни згради и две дополнителни руски куќи / направени по руски проект во 2007 година /. Хотелот располага со 76 модерни реновирани соби и апартмани и ресторан. Два надворешни базени / едниот со џакузи /, детски базен, чадори и лежалки на базенот, базен бар, фитнес, детско катче / лулашки, лизгалки /, билијард, пинг понг, фудбал на маса, комбинирано спортско игралиште за фудбал и одбојка, градина.

ОД 20 JУЛИ ДО 10 АВГУСТ НЕМА СЛОБОДНИ МЕСТА!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1770 денари (29 €) - 50% = 885 денари (14.5 €) 
(Важи за периодот од 20 мај до 5 јуни 2018 год.)

ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2086 денари (35 €) - 50% = 1074 денари (17.5 €)
(
Важи за периодот од 06 јуни до 05 јули 2018 год.)
ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2781 денар (45 €) - 50% = 1390 денари (22.5 €)
(Важи за за периодот од 06 јули 25 август 2018 год.)

ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2149 денари (34 €) - 50% = 1074 денари (17 €)
(Важи за за периодот од 
26 август до 25 септември 2018 год.)
ВИП ваучерот е за одмор на Црно море за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Еден ручек на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Чадор и лежалки
 • Детско катче
 • Сала за фитнес
 • Фудбалско игралиште
 • Игралиште за одбојка
 • Интернет
 • Паркинг

Собите се опремени со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска ТВ, фрижидер, бања и балкон. Во просториите има ,можност за два дополнителни кревети. Хотелот располага и со апартмани, кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна со екстра кревет.


Просториите са мебелирани со нов мебел, клима уред, телевизор со сателитска телевизија, фрижидер, санитарен јазол и балкон. Има можност за две дополнителни легла. Хотелот располага и со апартмани кои се состојат од 2 или 3 простории - 2 спални и дневна о дополнително легло.

ВИП Понудата е предоставена од Хотел Роза - гр.Черноморец

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 3.99 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 12 € на вечер со вклучен појадок, ручек и вечера на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Местата за сместување се ограничени до исцрпување на типот просторија наведени во понудата.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 25 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: +359 885/ 24 76 64, +359 885/ 70 98 89
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Роза - Черноморец

Хотел "Роза"
Гр. Черноморец, Р. Бугарија
Ул. Славјанска №14

Моб: +359 +359 885/ 24 76 64
Моб: +359 885/ 70 98 89
E-mail: rozachernomorec@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е предоставена од Хотел Роза гр.Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2018 до 25.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.