Летување на Црно море во Поморие - Хотел "Sunny Bay"

Еднодневeн пакет во Хотел Sunny Bay, Поморие

Еднодневeн пакет во Хотел Sunny Bay, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 до 30 јуни)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ТРОЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 до 30 јуни)

Цена: 1896 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 јули до 31 август)

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ТРОЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 јули до 31 август)

Цена: 3792 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 31.08.2020
Цена на човек/ден 632 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој може да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2020 година.
 • Деца до 11.99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца над 12 годишна возраст или трет возрасен е потребен посебен ваучер.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 885/66 63 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №47 
тел: +359 885/66 63 37 
Е-mail: inturs_pm@abv.bg 


ВИП Понудата е обезбедена од хотел "Sunny Bay", град Поморие.

Еднодневeн пакет во Хотел Sunny Bay, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 до 30 јуни)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ТРОЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 до 30 јуни)

Цена: 1896 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 јули до 31 август)

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ТРОЈЦА во Хотел Sunny Bay, Поморие (од 01 јули до 31 август)

Цена: 3792 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 31.08.2020
Цена на човек/ден 632 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој може да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2020 година.
 • Деца до 11.99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца над 12 годишна возраст или трет возрасен е потребен посебен ваучер.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 885/66 63 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №47 
тел: +359 885/66 63 37 
Е-mail: inturs_pm@abv.bg 


ВИП Понудата е обезбедена од хотел "Sunny Bay", град Поморие.

Хотел "Sunny Bay" во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен викенд крај Црното Море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20€)
Важи за сместување од 
01 до 30 јуни
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Важи за сместување од 
01 до 30  јуни
ВИП ваучерот е за тројца и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
Важи за сместување од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
Важи за сместување 
од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за тројца и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

Секоја индивидуална тераса во хотелот е со поглед кон морето или центарот нa Поморие. Со панорамскиот лифт се открива поглед кон Несебар и Сончев Брег.  Ние Ви предлагаме топло добредојде, беспрекорна услуга, вкусна храна, целосно опремени соби – со клима уреди, телевизор, фен со модерен дизајн. Хотелот располага со ресторан во кој може да уживате во одлично приготвена интернационална кујна по пристапни цени.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој може да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 31 август 2020 година.
 • Деца до 11.99 години се сместуваат бесплатно.
 • За деца над 12 годишна возраст или трет возрасен е потребен посебен ваучер.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 885/66 63 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Sunny Bay"

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №47 
тел: +359 885/66 63 37 
Е-mail: inturs_pm@abv.bg 


ВИП Понудата е обезбедена од хотел "Sunny Bay", град Поморие.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2020 до 31.08.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All Inclusive програма:

 • Појадок (07:30 - 10:00ч) - шведска маса, кафе, чај, млеко, минерална вода, сокови;
 • Ручек (12:00 - 13:00ч) - шведска маса со разновидни от предјадења, ордевери, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино (црвено и бело);
 • Вечера (18:00 - 20:00ч) - шведска маса со разновидни от предјадења, ордевери, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино (црвено и бело);
 • Пијалоци (се сервираат во барот на ресторанот): топли (07:30 - 20:00ч); безалкохолни (10:00 - 22:00ч); наливно пиво (10:00 - 22:00ч); природни сокови, диетален сок и минерална вода од диспенсер (10:00 - 22:00ч); вино (10:00 - 22:00ч); бугарски алкохолни пијалоци (10:00 - 22:00ч); коктели (10:00 - 22:00ч);
 • Сладолед (Понеделник, Сряда и Петък: 15:00 - 17:00ч);
 • Сендвичи (15:00 - 17:00ч);
 • Мини бургери и пица (Вторник, Четвърток и Сабота: 15:00 - 17:00ч); Слатки (15:00 - 17:00ч).
 • Гостите, кои ја користат програмата All Inclusive, се задолжени да носат All Inclusive гривни.