All inclusive на Црно Море во Поморие - Хотел "Sunny Bay"

Еднодневeн пакет на база Аll Inclusive во Хотел Sunny Bay, ПомориеХотел "Sunny Bay" во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен викенд крај Црното Море.

 

 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2433 денари (39.5 €)
Важи за сместување од 05 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Интернет
 • Туристичка такса

Секоја индивидуална тераса во хотелот е со поглед кон морето или центарот нa Поморие. Со панорамскиот лифт се открива поглед кон Несебар и Сончев Брег.  Ние Ви предлагаме топло добредојде, беспрекорна услуга, вкусна храна, целосно опремени соби – со клима уреди, телевизор, фен со модерен дизајн. Хотелот располага со ресторан во кој може да уживате во одлично приготвена интернационална кујна по пристапни цени.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој може да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 31 август 2016 година.
 • За деца до 11.99 години се плаќа на рецепција 50% од вредноста на ваучерот.
 • За деца над 12 годишна возраст или трети возрасен е потребен посебен ваучер.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 885/66 63 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Sunny Bay"

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №47 
тел: +359 ****** 
Е-mail: inturs_pm@abv.bg 


ВИП Понудата е предоставена од хотел "Sunny Bay", град Поморие.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.07.2016 до 31.08.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок 07:30 – 10:00 (на шведска маса - вклучува : кафе чај,млеко.минерална вода ,сокови)
Ручек      12:00 – 13 00 (на шведска маса - вклучува :разновидни ордевери,главни јадења, десерти, бугарски алкохолни пијалоци ,наливно пиво и вино(црвено и бело вино), сокови
Вечера 18:00-20:00 (на шведска маса - вклучува :разновидни ордевери,главни јадења, десерти, бугарски алкохолни пијалоци ,наливно пиво и вино(црвено и бело вино), сокови
Пијалоци:
-топли пијалоци 07:30-20:00  (кафе , чај и млеко)
Сокови микс 10:00-22:00
Наливно пиво : 10:00-22:00
Сокови и минерална вода 10:00-22:00 (диспенсер)
Диетален сок 10:00-22:00 (диспенсер)
Вино : 10:00-22:00 (црвено и бело)
Локални алкохолни пијалоци 10:00-22:00
Коктели  10:00-22:00
*ПИЈАЛОЦИТЕ СЕ СЕРВИРААТ НА БАРОТ ВО РЕСТОРАНОТ

Сладолед  15:00- 17:00 (Понеделник , Среда и Петок)
Сандвичи 15:00-17:00
Мини бургери  и пица 15:00-17:00 (Вторник,четвърток и Сабота)
Сладки 15:00-17:00

*Гостите кои се сместени по програма ALL INCLUSIVE са должни да носат all inclusive гривни
*Услуги со дополнителна доплата  : увозен алкохол и безалкохолни пијалоци ,фреш коктели,

• Тематско бифе 7 дена во неделата на националната, мексиканска, италианска, азиска, ориентална, љубовна и морска кујна
• Детско бифе по време на појадок
• Сув пакети (кетеринг) за екскурзии, рано заминување и касно пристигнување
• Ресторантот се посетува во прилилна облека
• Не е дозволено изнсувањето на храна и пијалоци од ресторанот