Нова активна понуда од Хотел "TIME OUT":

Еднодневен пакет со појадок во Хотел TIME OUT, Сандански

Простанало време:
Цена: 1185ден.

Нова година во Сандански Бугарија - Хотел "TIME OUT"

Дводневен и тридневен пакет со појадок и Новогодишна вечера со DJ во Хотел TIME OUT, СанданскиВодечката идеја при проектирањето и изградбата на хотелот "TIME OUT" е клиентот да се чувствува како дома. Да поминете една ноќ во нашиот хотел е следното најдобро нешто, од тоа да да си бидете дома. "Помалку како хотел, повеќе како дома" е нашето мото. Уникатен сопствен стил, удобност и ненаметлив луксуз ќе ве придружува во вашиот одмор.

ДВOДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6004 денари (97 €)
ВИП ваучерот е за еден човек вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Двa појадоци
 • Новогодишна празнична вечера со DJ
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 7584 денари (123 €)
ВИП ваучерот е за еден човек вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Новогодишна празнична вечера со DJ
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хармонија и спокојство, услуги и искуство - Хотел "Time Out" Ви ги обезбедува сите погодности за да го направи Вашиот престој незаборавен. За сместување на гостите Хотел "Time Out" обезбедува: 31 луксузни двокреветни соби со спална соба или два поединечни кревети. Сите простории се одликуваат со елегантен мебел и современа опрема. Посетителите на хотелот може да користат: кабловска телевизија, безжичен интернет, телефон, клима уред, пространа озвучена бања со када,фен. За удобност на своите гости хотелот нуди можност за поставување на дополнителни кревети. За семејства со две или повеќе деца нудиме поврзани соби.

Местоположбата  на хотелот открива неверојатна глетка кон прекрасниот Сандански. Непосредната близина на познатиот парк на градот Сандански, меката медитеранска клима и лековитите бањи кои го опкружуваат ќе го направат вашиот одмор незаборавен. Вратите на Спа хотелот се отворени за посетители преку целата година.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 6 година се сместува бесплатно, ако не користи дополнително легло, на база ноќевање со појадок.
 • Дете од 6 до 14 годишна возраст на редовно легло плаќа соодветно: (за сместување со појадок и Новогодишна вечера).
 • За 2 ноќевања – 59 €.
 • За 3 ноќевања – 72 €.
 • Дете над 14 годишна возраст купува цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 30 декември 2016год. до 02 јануари 2017 година.
 • Потребна е претходна резервација на тел: +359 898/73 43 23; +359 746/35 121.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "TIME OUT"

Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул."Поленишки пат" № 23

Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected] 
Website: www.hoteltimeout.com

Офертата е осигурена от: Хотел "TIME OUT", Сандански   

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2016 до 02.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.