Нова активна понуда од Хотел "TIME OUT":

Еднодневен пакет во Хотел TIME OUT, Сандански

Простанало време:
Цена: 790ден.

Одмор за двајца во Сандански - Хотел "TIME OUT"

50% попуст на дводневен СПА пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел TIME OUT, СанданскиВодечката идеја при проектирањето и изградбата на хотелот "TIME OUT" е клиентот да се чувствува како дома. Да поминете една ноќ во нашиот хотел е следното најдобро нешто, од тоа да да си бидете дома. "Помалку како хотел, повеќе како дома" е нашето мото. Уникатен сопствен стил, удобност и ненаметлив луксуз ќе ве придружува во вашиот одмор.

ДВОДНЕВЕН СПА ПАКЕТ: 234лв. - 50% = 117лв.
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во луксузна соба
 • Два појадоци
 • Една вечера
 • Соба за игри (билијард, фудбал на маса, видео игри)
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Интернет
 • Паркинг
 • Осигурување

* Вечерата е составена од  тристепено мени - салата, главно јадење и десерт, бокалче вино.

Хармонија и спокојство, услуги и искуство - Хотел "Time Out" Ви ги обезбедува сите погодности за да направи вашиот престој незаборавен. За сместување на гостите Хотел "Time Out" обезбедува: 31 луксузни двокреветни соби со спална соба или два поединечни кревети. Сите простории се одликуваат со елегантен мебел и современа опрема. Посетителите на хотелот може да користат: кабловска телевизија, безжичен интернет, телефон, клима уред, пространа озвучена бања со када,фен. За удобност на своите гости хотелот нуди можност за поставување на дополнителни кревети. За семејства со две или повеќе деца нудиме поврзани соби.

Местоположбата  на хотелот открива неверојатна глетка кон прекрасниот Сандански. Непосредната близина на познатиот парк на градот Сандански, меката медитеранска клима и лековитите бањи кои го опкружуваат ќе го направат вашиот одмор незаборавен. Вратите на Спа хотелот се отворени за посетители преку целата година.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно, на база ноќевање со појадок.
 • Деца од 6 до 12 годишна возраст за  ноќевање со појадок плаќаат по 10 лева на вечер на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 26 август до 01 ноември 2015 година.
 • За сместување за периодот од 19 - 22 Септември се доплаќа на лице место во хотелот по 10 лева на ден по лице.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 898 73 43 28; +359 898 73 43 23; +359 0746 35 121.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "TIME OUT"

Гр. Сандански
Ул."Поленишки пат" № 23

Тел: +359 ******
Моб: +359 ******
Моб: +359 ******
Е-mail: [email protected] 
Website: www.hoteltimeout.com

Офертата е осигурена от: Хотел "TIME OUT", Сандански   

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.08.2015 до 01.11.2015

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.