Летување на Црно море во Ахелој - СПА хотел Винјардс

Наем на апартман со една или две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Наем на апартман со една или две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Изберете пакет

Наем на апартман со една спална во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември))

Цена: 2275 ден.
Купете

Наем на апартман со една спална во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

Цена: 2528 ден.
Купете

Наем на апартман со една спална во СПА хотел Винјардс, Ахелој ( од 10 јули до 23 август)

Цена: 2844 ден.
Купете

Наем на апартман со две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември)

Цена: 3128 ден.
Купете

Наем на апартман со две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

Цена: 3539 ден.
Купете

Наем на апартман со две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој ( од 10 јули до 23 август)

Цена: 3982 ден.
Купете
Валидност 21.05.2020 - 25.09.2020
Цена на човек/ден 663.6 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Ахелой
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Детско креветче - 2.5 € на ден.
 • Анулации до три дена пред сместувањето. По овор рок хотелот задржува сума во износ од едно ноќевање!
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 25 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 882/42 50 54.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 882/42 50 54.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Комплекс "Винјардс"
Општина Поморие, Р. Бугарија
С. Ахелој
Моб: +359 
882/ 42 50 54
E-mail: office@vineyards-resort.com
Website: www.vineyards-resort.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Винјардс", Ахелој

Наем на апартман со една или две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Изберете пакет

Наем на апартман со една спална во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември))

Цена: 2275 ден.
Купете

Наем на апартман со една спална во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

Цена: 2528 ден.
Купете

Наем на апартман со една спална во СПА хотел Винјардс, Ахелој ( од 10 јули до 23 август)

Цена: 2844 ден.
Купете

Наем на апартман со две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември)

Цена: 3128 ден.
Купете

Наем на апартман со две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој (од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

Цена: 3539 ден.
Купете

Наем на апартман со две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој ( од 10 јули до 23 август)

Цена: 3982 ден.
Купете
Валидност 21.05.2020 - 25.09.2020
Цена на човек/ден 663.6 - 1137.6 ден.ден/ човек
Местоположба Ахелой
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Детско креветче - 2.5 € на ден.
 • Анулации до три дена пред сместувањето. По овор рок хотелот задржува сума во износ од едно ноќевање!
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 25 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 882/42 50 54.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 882/42 50 54.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Комплекс "Винјардс"
Општина Поморие, Р. Бугарија
С. Ахелој
Моб: +359 
882/ 42 50 54
E-mail: office@vineyards-resort.com
Website: www.vineyards-resort.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Винјардс", Ахелој

Хотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што ќе најдете стилски и софистициран ентериер, модерен мебел, луксузна атмосфера и првокласна услуга.
Хотелот е лоциран на највисоката точка на врвот во близина на гр. Ахелој и Поморие со откривањето се прекрасен панорамски поглед на југоисток кон Црното море.


ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2275 денари (37 €)
ВИП ваучерот е за до три лица и вклучува:

(Важи за периодот од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за до три лица и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за до три лица и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

(Важи за периодот од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3539 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3982 денари (64 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

Апартман со една спална соба

Станот е комплетно декориран и опремеен и се состои од дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тоалет и тераса или веранда. Тој исто така нуди климатизација, фрижидер, дигитален ТВ, интернет и паркинг.

Апартман со две спални
Станот има дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, купатило и тоалет, тераса или веранда. Тој е комплетно декориран и опремен, клима, фрижидер, услово за готвење, дигитален ТВ, интернет и паркинг се на располагање на гостите.

Комплекс "Винјардс" е лоциран на тивко и преубаво место, се наоѓа на мало возвишение во долината на реката Ахелој и Поморие, со неверојатен панорамски поглед кон морето.
На неговата територија прекрасно се комбинирани 222 апартмани, 34 вили, четириѕвезден хотел со многу зеленило и водни површини. Се одликува со бројни објекти за спорт, рекреација и забава, локали и ресторани и водни површини.
Двокреветна соба со поглед на базенот и градината на хотелот: 35 кв.м., удобен мебел, опремена со ТВ, телефон, Wi-Fi, паник копче, минибар, фен во бањите, тераса со поглед кон базенот.
Во СПА центарот за здравје и убавина ќе можете да се релаксирате, да се ослободите од стресот, да си подарите освежувачки спа третмани, да направите превенција и да го зацврстите Вашето здравје. Високо квалифициран и искусен персонал ќе Ви предложи терапии и третмани, прилагодени на Вашите преференции и состојба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Детско креветче - 2.5 € на ден.
 • Анулации до три дена пред сместувањето. По овор рок хотелот задржува сума во износ од едно ноќевање!
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 25 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 882/42 50 54.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 882/42 50 54.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА хотел Винјардс

Комплекс "Винјардс"
Општина Поморие, Р. Бугарија
С. Ахелој
Моб: +359 
882/ 42 50 54
E-mail: office@vineyards-resort.com
Website: www.vineyards-resort.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Винјардс", Ахелој

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.05.2020 до 25.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.