Спокојство и СПА во Арборетум Вила 5* - Арборетум ВИЛА & СПА

Еднодневен делничен или викенд СПА пакет со појадок или со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Еднодневен делничен или викенд СПА пакет со појадок или со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Изберете пакет

Делничен СПА со појадок во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Цена: 1548 ден.
Купете

Делничен СПА со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Цена: 2433 ден.
Купете

Викенд СПА со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Цена: 2528 ден.
Купете
Валидност 22.02.2021 - 30.03.2021
Местоположба
Купени 16 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Понудата важи за сместување од понеделник до четврток при  минимум две ноќевања или во петок, сабота и недела за минимум 3 ноќевања.
 • Единечно сместување - 20% попуст од цената за двокреветна соба.
 • Едно дете до 2,99 години - бесплатно (вклучително и креветче при нарачка).
 • Второ дете, без оглед на возраста - се доплаќа 30% од цената на собата.
 • Дете над 2,99 години. (или трет возрасен) на единечен кревет (софа кревет 120/190) - 50% од цената на собата.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пријавување по 14 часот, одјавување до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 22 февруари до 30 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 878/122 020.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

М. Балинци, Гр. Тетевен, Р. Бугарија
GPS координати:42.911561, 24.260025
Тел.: +359 878/ 122 020 - Резервации
E-mail: info@villa-arboretum.com
Website: www.villa-arboretum.com

 

ВИП Понудата е обезбедна од нашиот партнер - Арборетум ВИЛА & СПА!

Еднодневен делничен или викенд СПА пакет со појадок или со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Изберете пакет

Делничен СПА со појадок во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Цена: 1548 ден.
Купете

Делничен СПА со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Цена: 2433 ден.
Купете

Викенд СПА со појадок и вечера во Арборетум ВИЛА & СПА м. Балинци, Тетевен

Цена: 2528 ден.
Купете
Валидност 22.02.2021 - 30.03.2021
Местоположба
Купени 16 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Понудата важи за сместување од понеделник до четврток при  минимум две ноќевања или во петок, сабота и недела за минимум 3 ноќевања.
 • Единечно сместување - 20% попуст од цената за двокреветна соба.
 • Едно дете до 2,99 години - бесплатно (вклучително и креветче при нарачка).
 • Второ дете, без оглед на возраста - се доплаќа 30% од цената на собата.
 • Дете над 2,99 години. (или трет возрасен) на единечен кревет (софа кревет 120/190) - 50% од цената на собата.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пријавување по 14 часот, одјавување до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 22 февруари до 30 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 878/122 020.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

М. Балинци, Гр. Тетевен, Р. Бугарија
GPS координати:42.911561, 24.260025
Тел.: +359 878/ 122 020 - Резервации
E-mail: info@villa-arboretum.com
Website: www.villa-arboretum.com

 

ВИП Понудата е обезбедна од нашиот партнер - Арборетум ВИЛА & СПА!

Пред две години наидовме на рајско место, потопено во зеленилото на природата и заборавот на луѓето. Некогаш тука имало жижот, одекнувала смеа и музика, се создадавале  безброј незаборавни спомени ... поранешната Туристички дом... Со многу работа, љубов и внимание на деталите го оживеавме и модернизиравме ова место преку нашето чувство за удобност, стил и вкусна храна. Вака ја создадовме луксузната вила „Арборетум“!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за минимум две ноќевања и вклучува:
(важи за сместување од понеделник до четврток)

 • Една ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на СПА центар
 • Интернет Wi-Fi во секоја соба
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2433 денари (39 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за минимум две ноќевања и вклучува:
(важи за сместување од понеделник до четврток)

 • Една ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на СПА центар
 • Интернет Wi-Fi во секоја соба
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, за минимум две ноќевања и вклучува:
(важи за сместување во петок, сабота и недела)

 • Една ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на СПА центар
 • Интернет Wi-Fi во секоја соба
 • Паркинг

Исто така нуди:

 • Бар-библиотека, ресторан
 • Панорамски поглед на Тетевенската планина
 • Удобност, комфор во комбинација со ексклузевен мебел
 • Загарантиран мир на умот

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Понудата важи за сместување од понеделник до четврток при  минимум две ноќевања или во петок, сабота и недела за минимум 3 ноќевања.
 • Единечно сместување - 20% попуст од цената за двокреветна соба.
 • Едно дете до 2,99 години - бесплатно (вклучително и креветче при нарачка).
 • Второ дете, без оглед на возраста - се доплаќа 30% од цената на собата.
 • Дете над 2,99 години. (или трет возрасен) на единечен кревет (софа кревет 120/190) - 50% од цената на собата.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на рецепција, при пријавување.
 • Пријавување по 14 часот, одјавување до 12 часот.
 • Валидност на ваучер: од 22 февруари до 30 март 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 878/122 020.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Арборетум ВИЛА & СПА

М. Балинци, Гр. Тетевен, Р. Бугарија
GPS координати:42.911561, 24.260025
Тел.: +359 878/ 122 020 - Резервации
E-mail: info@villa-arboretum.com
Website: www.villa-arboretum.com

 

ВИП Понудата е обезбедна од нашиот партнер - Арборетум ВИЛА & СПА!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.02.2021 до 30.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.