Летување на Црно море во Черноморец -

Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Цена: 2528 ден.
Купете
Валидност 19.05.2020 - 10.07.2020
Цена на човек/ден 474 - 553 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 10 јули 2020 година.
 • Пред да го купите ваучерот, треба да направите барање за бесплатни датуми на тел: +359 885/259 987.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на кодот на тел: +359 885/259 987.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Куќа за гости Дом Петрови
Гр. Черноморец 8142, Р. Бугарија
Ул. Пирин № 3А
E-mail: ivaylopaskalev@gmail.com
Моб: =359 885/ 259 987


ВИП Пондудата за Црно море 2020 г. е обезбедена од Куќа за гости ДОМ Петрови, Черноморец

Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Цена: 1106 ден.
Купете

Еднодневен пакет за три лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во Куќа за гости Петрови, Черноморец

Цена: 2528 ден.
Купете
Валидност 19.05.2020 - 10.07.2020
Цена на човек/ден 474 - 553 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 10 јули 2020 година.
 • Пред да го купите ваучерот, треба да направите барање за бесплатни датуми на тел: +359 885/259 987.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на кодот на тел: +359 885/259 987.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Куќа за гости Дом Петрови
Гр. Черноморец 8142, Р. Бугарија
Ул. Пирин № 3А
E-mail: ivaylopaskalev@gmail.com
Моб: =359 885/ 259 987


ВИП Пондудата за Црно море 2020 г. е обезбедена од Куќа за гости ДОМ Петрови, Черноморец

Дом Петрови ги отвори своите врати за посетителите во август 2009 година. Сместено е во близина на центарот на тивка улица и околу 500 метри од централната плажа на Черноморец. Ве очекуваме во летото 2020 година. Добредојдовте!

БОНУС: При резервации за 6 ноќевања, добивате бесплатно седмо ноќевање!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: денари 1106 (18 €)
ВИП ваучерот е за ДВЕ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: денари 1422 (23 €)
ВИП ваучерот е за ТРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: денари 2528 (41 €)
ВИП ваучерот е за ЧЕТИРИ лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса

Има 34 кревети за сместување на нашите гости. Модерно опремени соби со сите потребни удобности, како што се приватна бања, клима, ТВ, фрижидер, интернет и мала област за седење за да уживате во вашиот целосен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 мај до 10 јули 2020 година.
 • Пред да го купите ваучерот, треба да направите барање за бесплатни датуми на тел: +359 885/259 987.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на кодот на тел: +359 885/259 987.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Дом Петрови
Гр. Черноморец 8142, Р. Бугарија
Ул. Пирин № 3А
E-mail: ivaylopaskalev@gmail.com
Моб: =359 885/ 259 987


ВИП Пондудата за Црно море 2020 г. е обезбедена од Куќа за гости ДОМ Петрови, Черноморец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2020 до 10.07.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.