Летување во Черноморец - Куќа за гости "Чаневи"

Еднодневен пакет за две или три лица во Куќа за гости "Чаневи", ЧерноморецДобредојдовте во градот Черноморец, за незаборавен одмор на Црно море. Секоја соба во Семеен хотел „Чаневи” има посебна бања, тераса. Секоја соба има климатизација, фрижидер, плазма телевизор, кабловска телевизија и интернет.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 474 денари (7.5 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени две или три лица и вклучува:
(важи за периодот од 29 август до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 632 денари (10 €)
ВИП ваучер е за ЕДНО лице, при сместени две или три лица и вклучува:
(важи за периодот од 04 до 28 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна или трокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг

Чермоморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас, на јужното крајбрежје на Црното Море. Од стари времиња Грците го нарекувале "Агиос Никас", или"Свети Никола".
Близу десеткилометровата плажа е поделена на четири плажи. Тие се Централната плажа, залив "Вромос" кампинг "Градина" и кампинг "Черноморец". Секоја од плажите е уникатна и различна на свој начин.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две лица во во двокреветна соба или три лица во трокреветна соба.
 • Децата до 3 години престојуваат бесплатно со родителите (не користат редовен кревет).
 • Децата од 3 години до 12 год. возраст плаќаат 50% од цената на ваучер на лице место и се сместени на редовно легло.
 • Валидност на ваучерот: од 04 август до 30 септември 2020 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/02 12 98.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 885/02 12 98.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Чаневи"

ул."Бриз"№13
гр.Черноморец, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: gstojchev@abv.bg

 

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел "Чаневи"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.08.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.