All Inclusive во Сончев брег - Хотел Black sea

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег (од 30 август до 20 септември)

Цена: 1232 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег (од 09 јули до 29 август)

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 08.07.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 1232.4 - 1864.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 48 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 1,99 година се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 2 до 12 години – се плаќа 10 € на вечер за периодот од 30 август до 20 септември и 12.5 € за периодот од 09 јули до 29 август.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на следниве телефони: +359 877/110 119; +359 876/521 256
 • По купување на ваучер е потребно да ја потврдите Вашата резервација на телефон: +359 877/110 119; +359 876/521 256.
 • Видете ги сите Општи Услови

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 877/ 110 119
Тел: +359 876/ 521 256

Email: 
blackseacomplex@abv.bg
Website: www.blackseacomplex.com

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Black Sea, Сончев брег!

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег (од 30 август до 20 септември)

Цена: 1232 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег (од 09 јули до 29 август)

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 08.07.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 1232.4 - 1864.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 48 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 1,99 година се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 2 до 12 години – се плаќа 10 € на вечер за периодот од 30 август до 20 септември и 12.5 € за периодот од 09 јули до 29 август.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на следниве телефони: +359 877/110 119; +359 876/521 256
 • По купување на ваучер е потребно да ја потврдите Вашата резервација на телефон: +359 877/110 119; +359 876/521 256.
 • Видете ги сите Општи Услови

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 877/ 110 119
Тел: +359 876/ 521 256

Email: 
blackseacomplex@abv.bg
Website: www.blackseacomplex.com

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Black Sea, Сончев брег!

Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег, во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова место не е избрано случајно! Предностите на комплексот,во  кои сами ќе се убедите се идеална комбинација од благопријатна клима, свеж воздух, спокојство и одлична опремена база за одмор и рекреација. Вашиот незаборавен одмор со нас е апсолутно загарантиран!

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1864 денари (30 €)
Важи за периодoот од 09 јули до 29 август
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Спортско игралиште
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: ВИП цена: 1232 денари (20 €)
Важи за периодот од 30 август до 20 септември
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базенот (до искористување на количините)
 • Фитнес
 • Спортско игралиште
 • Интернет во заедничките делови на хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Комплекс "Black Sea" се состои од две основни згради: Хотел "Black Sea" и станбен дел (апартмани), кои се обединети преку цилиндричен стаклен обем. На територијата на комплексот има два базени (детски и за возрасни), ресторан, бар, фитнес сала, сауна, 24-часовнно обезбедување и целогодишно одржување на објектот обезбедуваат чувство на сигурност, комфор и домашна атмосфера.
Источниот дел на комплекс "Black Sea", вклучувајќи приземје, четири хотелски и еден терасовиден кат, располага со 29 двокреветни соби, 4 студиа и 2 апартмани. Сите соби се опремени со: клима уред, телевизор, фрижидер, телефон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 1,99 година се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • Деца од 2 до 12 години – се плаќа 10 € на вечер за периодот од 30 август до 20 септември и 12.5 € за периодот од 09 јули до 29 август.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 09 јули до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на следниве телефони: +359 877/110 119; +359 876/521 256
 • По купување на ваучер е потребно да ја потврдите Вашата резервација на телефон: +359 877/110 119; +359 876/521 256.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Black sea

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 877/ 110 119
Тел: +359 876/ 521 256

Email: 
blackseacomplex@abv.bg
Website: www.blackseacomplex.com

ВИП Понудата е обезбедена од Комплекс Black Sea, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.07.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive програма:

 • Појадок од 8 – 10 h.
 • Ручек од 12 – 14 h.
 • Вечера од 18– 20h.
 • Алкохолни /бугарски/ и безалкохолни пијалоци, вино, наливно пиво од 10 –22h.
 • Слатки од 15 – 17 h.
 • Во цената се вклучени: интернет – во заедничките делови на хотелот , место околу хотелот за паркирање , спортско игралиште, фитнес, лежалки, чадор, пегла, бебешко креветче.
 • Се доплаќа за: сеф – 2 € дневно; билјард – 1 €; маса за фудбал – 0.50 €; сауна – 3 €.