Летување крај Сончев брег - Семеен хотел "Ловечка средба"

Пакети со појадок или со појадок и вечера + сауна во хотел Ловечка средба, Сончев брегТрадиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба", лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри од Сончев Брег и на 12 километри од Стариот Несебар. Уникатната комбинација од море и планина предиспонирач кон романтика, емоции, одмор и рекреација. Свежината во текот на летото и пријатната топлина до каминот во зима, во ресторанот на комплексот ќе поминете незаборавни моменти, уживајќи во вкусните специјалитети. Во прилог на ова релаксирачката музика и пријатните ароми и мириси создаваат атмосфера на топлина и спокојство - време е за СПА задоволства. Водната и термална зона на семеен хотел "Ловечка средба" вклучува џакузи и финска сауна. Овде ќе го откриете благодатнпт ефект на водата и ќе почувствувате наплив на тонус и енергија. За Вашиот разновиден одмор ви нудиме сала за билјард, прошетка во планината или во стариот град Несебар.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2149 денари (35 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

  • Две ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
  • Два појадоци 
  • Надворешен базен
  • Сауна
  • Паркинг
  • Безжичен интернет
  • Туристичка такса и ДДВ
  • Касно ослободување на собата - до 15:00 часот.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2781 денар (45 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

  • Две ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
  • Два појадоци
  • Две вечери
  • Надворешен базен
  • Сауна
  • Паркинг
  • Безжичен интернет
  • Туристичка такса и ДДВ
  • Касно ослободување на собата - до 15:00 часот

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3097 денари (50 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

  • Три ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
  • Три појадоци
  • Надворешен базен
  • Сауна
  • Паркинг
  • Безжичен интернет
  • Туристичка такса и ДДВ
  • Касно ослободување на собата - до 15:00 часот.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4045 денари (65 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

  • Три ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море или кон Стара планина
  • Три појадоци
  • Три вечери
  • Надворешен базен
  • Сауна
  • Паркинг
  • Безжичен интернет
  • Туристичка такса и ДДВ
  • Касно ослободување на собата - до 15:00 часот.

На располагање на гостите се 8 двокреветни соби и 2 апартмани, кои комбинираат удобност и стил. Сите простории имаат бања со туш кабина, кабелска телевизија, безжичен интернет пристап и климатизација. Апартманите се идентично опремени и дополнително располагаат со посебна спална, дневна соба, фрижидер и фен.

Услови на понудата

  • Ваучерот треба да се купи пред истекот на рокот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
  • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
  • Дете до 3,99 години се сместува бесплатно без исхрана.
  • За дете од 4 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа – 7 € за пакет со појадок и 10 € за пакет со појадок и вечера.
  • Доплата за сместување во апартман – 12 € на ден.
  • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2018 година.
  • Сите дополнителни плаќања се прават на рецепција.
  • Пред да купите ваучер, ве молиме да проверите за слободни места и за предрезервација на телефон: +359 888/61 27 72.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел "Ловечка средба"

Сoнчев брeг, Р. Бугарија
Кошарица

Тел: ******
E-mail: nakovinvest@hotmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел "Ловечка средба"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2018 до 30.06.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.