Летување на Црно море во Сончев брег - Апарт Хотел Мегас

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апарт Хотел Мегас, Сончев брегАпарт Хотел Мегас се наоѓа во Сончев Брег - запад во близина на Аква Паркот на одморалиштето. Хотелот е на 4 спрата и располага со седумнаесет апартмани, во кои можат да се сместат по четири лица. Секој апартман се состои од спална соба, дневна соба со кујна, балкон и бања. Кон хотелот има базен, ресторан, кафе-бар, детско катче, сеф, безжичен интернет и паркинг. Има деноноќно обезбедување и систем за видео контрола.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Паркинг
 • Интернет

Хотелот се состои од 4 спрата со 17 апартмани:
Апартманите се состојат од:
- соба со два кревети кои може да се соберат во тип спална, два гардеробери -  + , огледало, табли со ноќни шкафчиња .
- дневна соба со кујна, кој вклучува ниска маса, шкаф на кој е поставен ТV, софаи фотеља на растегнување.
Кујната вклучува - горен и долен ред шкафови, мијалник, шпорет за готвење, трпезна маса, столови за 4 лица, фрижидер и прибори за јадење.
- антре со шкаф и огледало со рафчета
- WC и бања
Секој апартман е со самостоен балкон и клима уред во спалната и дневната соба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Едно дете до 6.99 години се сместува и храни бесплатно.
 • Дете од 7 до 11,9 години ноќева бесплатно, но доплаќа 2.5 € на ден за да исхрана.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 10 август 2017 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 882/90 94 90.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 882/90 94 90.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт Хотел Мегас

к.к. Сончев брег – запад, до Аквапаркот 
Тел: +359 
******
E-mail: ylianageorg@icloud.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Апарт Хотел Мегас

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.07.2017 до 10.08.2017

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Зимување на Пирин планина

Цена: 3 539ден. 1 770ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.