Летување во Черноморец - Хотел Черноморец

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Черноморец

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Хотел Черноморец (од 01 мај до 30 јуни и од 02 до 30 септември)

Цена: 695 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Хотел Черноморец (01 јули до 01 септември)

Цена: 885 ден.
Купете
Валидност 30.04.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 695.2 - 884.8 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања за викенд - петок и сабота.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 мај до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 62 86 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 
879/ 62 86 96.
Email: skyinvest.vreme@gmail.com

ВИП Понудата за Цено море 2018 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Хотел Черноморец (од 01 мај до 30 јуни и од 02 до 30 септември)

Цена: 695 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Хотел Черноморец (01 јули до 01 септември)

Цена: 885 ден.
Купете
Валидност 30.04.2018 - 30.09.2018
Цена на човек/ден 695.2 - 884.8 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања за викенд - петок и сабота.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 мај до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 62 86 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 
879/ 62 86 96.
Email: skyinvest.vreme@gmail.com

ВИП Понудата за Цено море 2018 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Новоотворениот во 2017 год. Хотел Черноморец е е целосно реновиран и се наоѓа во црноморското туристичко гратче Черноморец. Лоциран е на 400 метри од кампингот Черноморец и на 750 метри од градската плажа, како и на 1500 метри до една од најпознатите плажи на Црно море – плажата Градина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 695 денари (11 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за периодот од 
01 мај до 30 јуни и од 02 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(Важи за периодот од 
01 јули до 01 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

Хотелот располага вкупно со 36 соби. Од нив 4 двокреветни соби (за двајца возрасни), 26 двокреветни соби со дополнителен кревет (максимално сместување тројца возрасни) и 6 апартмани (2 основни легла и софа на растегнување - максимално сместување четворица возрасни).

Хотел Черноморец располага со базен со димензии 14м на 6м со детска секција. Исто така има и џакузи, лежалки и чадори на базенот и детско игралиште.

Во хотелот има ресторан, бар, Wi fi интернет и паркинг.

Черноморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас на јужниот брег на големиот Бургаски залив, лоциран на мал залив на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата важи при минимум 2 ноќевања за викенд - петок и сабота.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат фиксна цена од 5 € на вечер на рецепција.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 мај до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 62 86 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Черноморец

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 
879/ 62 86 96.
Email: skyinvest.vreme@gmail.com

ВИП Понудата за Цено море 2018 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.04.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.