Летување во Черноморец - Хотел Черноморец

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Черноморец

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во Хотел Черноморец (од 28 август до 30 септември)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во Хотел Черноморец (од 07 јули до 27 август))

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во Хотел Черноморец (07 јули до 27 август))

Цена: 2718 ден.
Купете
Валидност 06.07.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 790 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 07 јули до 30 септември 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 62 86 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 
879/ 62 86 96.
Email: skyinvest.vreme@gmail.com

ВИП Понудата за Цено море 2020 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Черноморец

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во Хотел Черноморец (од 28 август до 30 септември)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во Хотел Черноморец (од 07 јули до 27 август))

Цена: 2528 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во Хотел Черноморец (07 јули до 27 август))

Цена: 2718 ден.
Купете
Валидност 06.07.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 790 - 1264 ден.ден/ човек
Местоположба Черноморец
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 07 јули до 30 септември 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 62 86 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 
879/ 62 86 96.
Email: skyinvest.vreme@gmail.com

ВИП Понудата за Цено море 2020 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Новоотворениот во 2017 год. Хотел Черноморец е е целосно реновиран и се наоѓа во црноморското туристичко гратче Черноморец. Лоциран е на 400 метри од кампингот Черноморец и на 750 метри од градската плажа, како и на 1500 метри до една од најпознатите плажи на Црно море – плажата Градина.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Вип Ваучерот е за двајца и вклучува:
(Важи за периодот од 
28 август до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
Вип Ваучерот е за двајца и вклучува:
(Важи за периодот од 07 
јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2718 денари (44 €)
Вип Ваучерот е за тројца и вклучува:
(Важи за периодот од 
07 јули до 27 август)

 • Едно ноќевање во трокреветна соба
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Џакузи
 • Употреба на чадор и лежалки на базенот (до исцрпување на количините)
 • Детско игралиште
 • Интернет
 • Паркинг

Хотелот располага вкупно со 36 соби. Од нив 4 двокреветни соби (за двајца возрасни), 26 двокреветни соби со дополнителен кревет (максимално сместување тројца возрасни) и 6 апартмани (2 основни легла и софа на растегнување - максимално сместување четворица возрасни).

Хотел Черноморец располага со базен со димензии 14м на 6м со детска секција. Исто така има и џакузи, лежалки и чадори на базенот и детско игралиште.

Во хотелот има ресторан, бар, Wi fi интернет и паркинг.

Черноморец се наоѓа на 24 километри југоисточно од градот Бургас на јужниот брег на големиот Бургаски залив, лоциран на мал залив на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години сместени на дополнително легло во двокреветна соба плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен на дополнително легло купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 07 јули до 30 септември 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 879/ 62 86 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Черноморец

гр. Черноморец, Р. Бугарија
ул. Братислава 8
Тел: +359 
879/ 62 86 96.
Email: skyinvest.vreme@gmail.com

ВИП Понудата за Цено море 2020 е обезбедена од Хотел Черноморец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.07.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.