Одмор на Црно море во Несебар - Шато Дел Марина

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Изберете пакет

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар (од 10 до 30 септември)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар (од 16 јуни до 06 јули и од 27 август до 09 септември)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар (од 07 јули до 26 август)

Цена: 1738 ден.
Купете
Валидност 15.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 948 - 1738 ден.ден/ човек
Местоположба Несебър
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За дете над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација : 0877 777 760 или e-mail: reservations@aquarent.biz.
 •   По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате кодот  на ваучерот преку телефон: +359 877/777 760 или преку e-mail: reservations@aquarent.biz.
 • Видете ги сите Општи услови.

Комплекс Шато дел Марина
Гр. Несебaр, Р. Бугарија
Tел: +359 
877/ 777 760
E-mail: reservations@aquarent.biz


ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од нашиот партнер Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Изберете пакет

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар (од 10 до 30 септември)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар (од 16 јуни до 06 јули и од 27 август до 09 септември)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар (од 07 јули до 26 август)

Цена: 1738 ден.
Купете
Валидност 15.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 948 - 1738 ден.ден/ човек
Местоположба Несебър
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За дете над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација : 0877 777 760 или e-mail: reservations@aquarent.biz.
 •   По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате кодот  на ваучерот преку телефон: +359 877/777 760 или преку e-mail: reservations@aquarent.biz.
 • Видете ги сите Општи услови.

Комплекс Шато дел Марина
Гр. Несебaр, Р. Бугарија
Tел: +359 
877/ 777 760
E-mail: reservations@aquarent.biz


ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од нашиот партнер Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Апартмански комплекс Шато Дел Марина се наоѓа помеѓу Равда и Несебар. Се наоѓа во прекрасен залив во близина на плажите на Црно море и на околу 1,5 километри од градот Несебар, овој комплекс ќе ви понуди тивок и мирен летен одмор. Шато Дел Марина е совршено место за релаксирање на семејства со деца. Плажата е на само 50 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(важи за сместување од 16 јуни до 06 јули и од 27 август до 09 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:
(важи за сместување од 07 јули до 26 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Користење на надворешен базен со детски сектор
 • Детско катче
 • Бесплатен Wi-Fi

Комплексот располага со летна градина со мебел, детско игралиште, базен со детска секција кон него и А-ла carte ресторан. Покрај студијата, комплексот нуди сместување во стилски опремени мезонети со уникатен поглед на морето. Во близина на комплексот има многу ресторани и супермаркети.
Студио (20 студиа) - 40 кв.м. Максимално сместување е до 3 возрасни лица. Располагаат со индивидуален клима уред, купатило, LED TV, кабловска телевизија, фрижидер, опремено кујнско катче, трпезариска маса, балкон со мебел, сушилник за облека, студиата се поглед парк / базен / Море.
Дополнителни информации за комплексот:

24-часовна рецепција

Сместување од 14:00; бесплатно до 12:00

Бесплатен јавен паркинг

WIFI - бесплатно

Надворешен базен со детски дел

Детско игралиште

Салон за убавина

А ла Карт ресторан

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 11.99 год. се сместува бесплатно.
 • За дете над 12 год. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 30 септември 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација : 0877 777 760 или e-mail: reservations@aquarent.biz.
 •   По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате кодот  на ваучерот преку телефон: +359 877/777 760 или преку e-mail: reservations@aquarent.biz.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Шато Дел Марина

Комплекс Шато дел Марина
Гр. Несебaр, Р. Бугарија
Tел: +359 
877/ 777 760
E-mail: reservations@aquarent.biz


ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од нашиот партнер Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.