Семеен одмор на Црно море во Несебар - Апартмани во Несебар

Еднодневен пакет за до четири лица во луксузен апартман во НесебарВи предлагаме сместување во апартмани во Несебар со поглед на морето, на комуникативно место (5 мин од стариот дел на градот и 5 мин од плажите на Црно море).
Апартманите располагаат со спална и дневна соба со софа кревет, опремени со кујна, клима уред, кабловска телевизија, безжичен интернет. Сопствениците нудат бесплатен паркинг. Ентериерот во апартманите е нов, ги има сите погодности за релаксирачки одмор крај морето!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
ВИП-ваучерот е за сместување на до четири лица и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во апартман
 • Климатизација
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4740 денари (77 €)
ВИП-ваучерот е за сместување на до четири лица и вклучува:
(важи за сместување од 29 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во апартман
 • Климатизација
 • Wi-Fi интернет пристап
 • Паркинг

Несебар е уникатен град кој ги комбинира антиката и модерноста. Тоа е едно од најпопуларните места на Црното Море меѓу туристите. Како основна летна туристичка дестинација Несебар е место каде што изобилуваат хотели, вили и куќи за гости. Повеќето сопственици ги пречекуваат гостите за време на летната сезона, но има и неколку кои работат преку целата година. Во стариот дел од градот, повеќето хотели и куќи имаат античка архитектура и луксузен мебел, додека во новиот град има објекти на луксузни хотелски ланци.

Услови на понудата

 • ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за изнајмување на апартман, и понудата важи за минимум две ноќевања.
 • Паркинг простор треба да се закаже при резервација на апартманот.
 • Неопходна е претходна резервација на телефонски број: +359 888/60 06 18.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на телефон: +359 888/60 06 18.
 • Валидност на ваучерот: од 29 јули до 30 септември 2018 година
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани во Несебар

Апартмани во Несебар
ул. Изгрев №5          
Моб: +359 
******
E-mail: mbanova@mail.bg
 

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот партнер - Апартмании во Несебар!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.07.2018 до 30.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.