Нова активна понуда од Куќа за гости Sunny house:

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Простанало време:
Цена: 948ден.

Летување на Црно море во Равда - Куќа за гости Sunny house

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда



Куќа за гости Sunny house во црноморското гратче Равда располага со сместувачката база од 12 места.
Соби / 2 +1 / И студиа - дневна соба и спална / за 4 лица /.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
Важи за периодот од 01 јули до 30 август
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Важи за периодот  01 до 30 септември
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Важи за периодот од 01 јули до 30 август
ВИП ваучерот е за тројца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Важи за периодот  01 до 30 септември
ВИП ваучерот е за 
тројца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг

Сите студиа и соби се со самостојна бања и тоалет, клима уред, фрижидер, тераса, кабловска телевизија и интернет, паркинг, за гостите со бебиња нудиме и детско креветче. Куќата е на два спрата со голем двор од 600 кв.м.

Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а Сончев Брег е оддалечен на само 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за изнајмување на двокреветна соба за двајца возрасни или за студио за тројца возрасн + едно дете.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Sunny house

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
******
E-mail: irenaanelia@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.