Одмор во Сандански - Семеен Хотел Аџев Ан

Еднодневен пакет за две или три лица со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Еднодневен пакет за две или три лица со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 1517 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 2149 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 2402 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 3508 ден.
Купете
Валидност 13.10.2019 - 30.11.2019
Цена на човек/ден 714.16 - 1200.8 ден.ден/ човек
Местоположба Сандански
Купени 7 ваучери
 • Вип ваучерот треба да се купи пред датата на изминување на понудата.
 • Еден Ваучер е за две лица во двокреветна соба или за три лица сместени во студио.
 • За сместување во апартман се доплаќа 20  на ден (+ нарачаните ваучери).
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Дете до 4.99 год. се сместува бесплатно без исхрана.
 • Дете од 5 до 11.99 год. на дополнително легло во апартман доплаќа 9 € за ноќевање или 14 € за ноќевање со појадок.
 • За дете над 12 год. или трет возрасен на дополнително легло во апартман доплаќа 11 € за ноќевање или 17 € за ноќевање со појадок.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 14 октомври до 30 ноември 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Аджев Хан"
Гр.Сандански
Ул. Стефан Стамболов №51
(околовръстен път) 
Тел: 0746 9 00 00
Моб: 0898/ 20 30 81 
Моб: 0892/ 23 46 62 
E-mail: reservation@adjevhan.com

Website: www.adjevhan.com
Facebook: Семеен хотел Аджев хан

Офертата е предоставена от Семеен Хотел "Аджев Хан"

Еднодневен пакет за две или три лица со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 1517 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 2149 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 2402 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио со вечера во Семеен Хотел Аџев Ан, Сандански

Цена: 3508 ден.
Купете
Валидност 13.10.2019 - 30.11.2019
Цена на човек/ден 714.16 - 1200.8 ден.ден/ човек
Местоположба Сандански
Купени 7 ваучери
 • Вип ваучерот треба да се купи пред датата на изминување на понудата.
 • Еден Ваучер е за две лица во двокреветна соба или за три лица сместени во студио.
 • За сместување во апартман се доплаќа 20  на ден (+ нарачаните ваучери).
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Дете до 4.99 год. се сместува бесплатно без исхрана.
 • Дете од 5 до 11.99 год. на дополнително легло во апартман доплаќа 9 € за ноќевање или 14 € за ноќевање со појадок.
 • За дете над 12 год. или трет возрасен на дополнително легло во апартман доплаќа 11 € за ноќевање или 17 € за ноќевање со појадок.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 14 октомври до 30 ноември 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел "Аджев Хан"
Гр.Сандански
Ул. Стефан Стамболов №51
(околовръстен път) 
Тел: 0746 9 00 00
Моб: 0898/ 20 30 81 
Моб: 0892/ 23 46 62 
E-mail: reservation@adjevhan.com

Website: www.adjevhan.com
Facebook: Семеен хотел Аджев хан

Офертата е предоставена от Семеен Хотел "Аджев Хан"

Семеен Хотел "Аџев ан" е лоциран во почетниот дел на градот Сандански на обиколницата која води кон центарот на градот. Во непосредна близина  до хотелот поминува главниот пат Е79, кој ги поврзува Бугарија и Грција. Ова одредува исклучително поволна стратешка поставеност на хотелот за туристите кои се на поминување. Хотел "Аџев ан" е изграден во традиционален самобитен стил, иновативен и единствен за градот Сандански.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучера е за ДВАЈЦА и включва:   

 • Една ноќевање во двокреветна соба 
 • Бесплатно користење на парна бања и сауна
 • Паркинг 
 • Детско катче
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2402 денари (39 €)
ВИП ваучера е за ДВАЈЦА и включва:  

 • Една ноќевање во двокреветна соба
 • Една вечера
 • Бесплатно користење на парна бања и сауна
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2149 денари (35 €)
ВИП ваучера е за ТРОЈЦА и включва:  

 • Една ноќевање во студио
 • Бесплатно користење на парна бања и сауна
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3508 денари (57 €)
ВИП ваучера е за ТРОЈЦА и включва: 

 • Една ноќевање во студио
 • Една вечера
 • Бесплатно користење на парна бања и сауна
 • Паркинг
 • Детско катче
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет


 

За сместување на своите гости хотел Аџев ан - Сандански нуди 16 удобно опремени двокреветни соби, 3 студиа и 2 апартмани. Собите се со живописен поглед кон Пирин планина.
Во секоја соба ќе видите слики од бугарски преродбенски уметници, кои го насликале животот, фолклорот и самобитот на народот, неговите манастири и архитектонски споменици.
Овие дела ќе ви исполнат  духовно, враќајќи ви назад во времето.

За релаксација на своите гости хотел Аджев Хан - Сандански нуди различни видови масажи, СПА процедури и терапии, парна бања, џакузи.
А за најмладите има детско катче и просторија за игри.
Хотел Аџев ан - располага со специјалист за рачна и кинезетерапия, како врши лекување и превенција на: дископатија, плексити, артритис, артроза, посттрауматолошки болести.

Услови на понудата

 • Вип ваучерот треба да се купи пред датата на изминување на понудата.
 • Еден Ваучер е за две лица во двокреветна соба или за три лица сместени во студио.
 • За сместување во апартман се доплаќа 20  на ден (+ нарачаните ваучери).
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Дете до 4.99 год. се сместува бесплатно без исхрана.
 • Дете од 5 до 11.99 год. на дополнително легло во апартман доплаќа 9 € за ноќевање или 14 € за ноќевање со појадок.
 • За дете над 12 год. или трет возрасен на дополнително легло во апартман доплаќа 11 € за ноќевање или 17 € за ноќевање со појадок.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 14 октомври до 30 ноември 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, такашто ќе го издиктирате бројот на ваучерот на телефон: +359 746 9 00 00; +359 898/ 20 30 81, +359 892/ 23 46 62.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Аџев Ан

Хотел "Аджев Хан"
Гр.Сандански
Ул. Стефан Стамболов №51
(околовръстен път) 
Тел: 0746 9 00 00
Моб: 0898/ 20 30 81 
Моб: 0892/ 23 46 62 
E-mail: reservation@adjevhan.com

Website: www.adjevhan.com
Facebook: Семеен хотел Аджев хан

Офертата е предоставена от Семеен Хотел "Аджев Хан"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.10.2019 до 30.11.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.