Одмор во Сандански - Бутиков хотел Офир, Сандански

Еднодневен пакет со појадок во хотел Офир, Сандански

Еднодневен пакет со појадок во хотел Офир, Сандански

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во ДВОКРЕВЕТНА СОБА во хотел Офир, Сандански

Цена: 3002 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во СТУДИО во хотел Офир, Сандански

Цена: 3476 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во АПАРТМАН во хотел Офир, Сандански

Цена: 4266 ден.
Купете
Валидност 16.02.2021 - 31.05.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1501 ден.ден/ човек
Местоположба Сандански
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е за изнајмување просторија за едно ноќевање.
 • Доплата за сместување во Студио Лукс - 10 €.
 • Максимален капацитет на студио, студио лукс и еднособен апартман - 2 возрасни + 2 деца до 14 години или 3 возрасни.
 • Максимален капацитет на двособен апартман - 5 возрасни или 4 возрасни + 2 деца или 2 возрасни + 3 деца.
 • Валидност на ваучер: од 16 февруари до 31 мај 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893 326 200 или преку е-пошта: sandanski@ofir-bg.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 893 326 200 или на е-пошта: sandanski@ofir-bg.com.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Бутик хотел Офир, Сандански
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Младост 1
Тел.: +359 893 326 200
Тел.: +359 74 990 165
E-mail: sandanski@ofir-bg.com
Website: www.ofir-bg.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Бутик хотел Офир, Сандански!

Еднодневен пакет со појадок во хотел Офир, Сандански

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во ДВОКРЕВЕТНА СОБА во хотел Офир, Сандански

Цена: 3002 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во СТУДИО во хотел Офир, Сандански

Цена: 3476 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во АПАРТМАН во хотел Офир, Сандански

Цена: 4266 ден.
Купете
Валидност 16.02.2021 - 31.05.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1501 ден.ден/ човек
Местоположба Сандански
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е за изнајмување просторија за едно ноќевање.
 • Доплата за сместување во Студио Лукс - 10 €.
 • Максимален капацитет на студио, студио лукс и еднособен апартман - 2 возрасни + 2 деца до 14 години или 3 возрасни.
 • Максимален капацитет на двособен апартман - 5 возрасни или 4 возрасни + 2 деца или 2 возрасни + 3 деца.
 • Валидност на ваучер: од 16 февруари до 31 мај 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893 326 200 или преку е-пошта: sandanski@ofir-bg.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 893 326 200 или на е-пошта: sandanski@ofir-bg.com.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Бутик хотел Офир, Сандански
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Младост 1
Тел.: +359 893 326 200
Тел.: +359 74 990 165
E-mail: sandanski@ofir-bg.com
Website: www.ofir-bg.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Бутик хотел Офир, Сандански!

Хотел Офир - Сандански се наоѓа на 1 км од центарот на Сандански на патот до селото Поленица и нуди неверојатен поглед, мир и тишина. Комбинацијата на конкурентни цени, практичноста и прекрасната локација го прават хотелот омилено и посакувано место за семеен или спа одмор.

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за ДВАЈЦА 
возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни или за двајца возрасни и две деца до 14 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • ​Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4266 денари (69 €)
ВИП ваучерот е за тројца возрасни или за двајца возрасни и две деца до 14 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • ​Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

* Двокреветна соба - двајца возрасни
* Студио - 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 14 години
* Апартман- 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 14 години

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Цената е за изнајмување просторија за едно ноќевање.
 • Доплата за сместување во Студио Лукс - 10 €.
 • Максимален капацитет на студио, студио лукс и еднособен апартман - 2 возрасни + 2 деца до 14 години или 3 возрасни.
 • Максимален капацитет на двособен апартман - 5 возрасни или 4 возрасни + 2 деца или 2 возрасни + 3 деца.
 • Валидност на ваучер: од 16 февруари до 31 мај 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893 326 200 или преку е-пошта: sandanski@ofir-bg.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер по телефон: +359 893 326 200 или на е-пошта: sandanski@ofir-bg.com.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Бутиков хотел Офир, Сандански

Бутик хотел Офир, Сандански
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Младост 1
Тел.: +359 893 326 200
Тел.: +359 74 990 165
E-mail: sandanski@ofir-bg.com
Website: www.ofir-bg.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Бутик хотел Офир, Сандански!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.02.2021 до 31.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.