Летување за двајца во Сончев брег - Хотел "Фламинго****" - Сончев брег

Пакети за двајца со појадок и вечера за целото лето во Хотел Фламинго, Сончев брегХотелски комплекс "Фламинго" е изграден во 2004 год. Лоциран е во северниот дел на Сончев брег, само на 250 метри од плажите на Црно море и на 400 метри од центарот на одморалиштето.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11218 денари (182 €)
Важи за сместување од 10 јуни - 2 јули или 25 август - 7 септември
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Чадор
 • Фитнес
 • Осигурување
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 17064 денари (277 €)
Важи за сместување од 10 јуни - 2 јули или 25 август - 7 септември
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Чадор
 • Фитнес
 • Осигурување
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 21994 денари (357 €)
Важи за сместување од 10 јуни - 2 јули или 25 август - 7 септември
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Седум појадоци
 • Седум вечери
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Чадор
 • Фитнес
 • Осигурување
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 13904 денари (225 €)
Важи за сместување од 03 јули до 24 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Чадор
 • Фитнес
 • Осигурување
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 22373 денари (363 €)
Важи за сместување од 03 јули до 24 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Пет појадоци
 • Пет вечери
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Чадор
 • Фитнес
 • Осигурување
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 30083 денари (488 €)
Важи за сместување од 03 јули до 24 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Седум појадоци
 • Седум вечери
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Чадор
 • Фитнес
 • Осигурување
 • Туристичка такса

Хотел "Фламинго" претставува зграда на шест спрата со два лифта. Хотелскиот комплекс располага со 158 соби за сместување, вклучувајќи фамилијарни простории како и соби за хендикепирани лица. Секоја од собите е модерно опремена и располага со пространа тераса со маса со две столици и прекрасен поглед кон базенот на хотелот, фотеља на растегнување, централна климатизација, телефон, телевизор со сателитски програми, мини-бар, бања со туш и фен.

Ресторан и барови:
На располагање на гостите на хотелски комплекс "Фламинго" се основен ресторан, лоби, Дневен и Воден бар.

Спортски центар: Хотел "Фламинго" за своите гости предлага отворен базен, фитнес сала и сауна.

Услуги во хотелот: Гостите на хотелот "Фламинго" можат да се искористат услугите на: рум сервис од 8:00 до 24:00 часот; менувачница (на рецепција); Сеф; Салон за убавина; Масажи, Медицински услуги и интернет сала со доплата.
За најмалите гости имаме предвидено бебешко креветче, детски столчиња во ресторанот, детски базен и детско игралиште.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • За дете до 11.99 го. возраст се доплаќа 5 € на ден.
 • За дете на и над 12 години или трет возрасен се доплаќа на рецепција 40% од вредноста на ваучерот.
 • Исхраната е на шведска маса.
 • Валидност на ваучер: од 10 јуни до 30 септември 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 554 246 25, +359 884/76 66 28.
 • Видете ги сите Општи Услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Фламинго****" - Сончев брег

К.к.Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +******
Моб: +359 ******

E-mail: flamingohotel@abv.bg
Website:www.flamingo.biz

ЖИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Фламинго - Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.06.2017 до 30.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.