All Inclusive летување во Сончев брег - Хотел Дева

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег (од 06 до 20 септември)

Цена: 1074 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег (од 22 јуни до 10 јули и од 26 август до 05 септември)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег (од 11 јуни до 25 август)

Цена: 1833 ден.
Купете
Валидност 21.06.2018 - 20.09.2018
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 122 ваучери
 •  ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот за периодот на сместување, пред купување на ваучер на телефон: +359 895/71 23 40.
 • Валидност на ваучер: 22 јуни до 20 септември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 895/ 71 23 40
E-mail: 
krasimir.nikolov79@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Хотел Дева***

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег (од 06 до 20 септември)

Цена: 1074 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег (од 22 јуни до 10 јули и од 26 август до 05 септември)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег (од 11 јуни до 25 август)

Цена: 1833 ден.
Купете
Валидност 21.06.2018 - 20.09.2018
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 122 ваучери
 •  ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот за периодот на сместување, пред купување на ваучер на телефон: +359 895/71 23 40.
 • Валидност на ваучер: 22 јуни до 20 септември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 895/ 71 23 40
E-mail: 
krasimir.nikolov79@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Хотел Дева***

Хотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег, недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор.
На располагање на гостите се широк убав двор со базен за возрасни и деца, бар покрај базенот, туш на базенот, ресторан, рецепција, лифт, можност за изнајмување на сеф на рецепција.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1390 денари (22 €)
(Важи за периодот: од 22 јуни до 10 јули и од 26 август до 05 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (29 €)
(Важи за периодот: од 
11 јуни до 25 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1074 денари (17 €)
(Важи за периодот: 06 до 20 септември)

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Надворешен базен
 • Лежалки
 • Туристичка такса и осигурување

Хотелот располага со 30 широки и практични двокреветни соби со можност за дополнителен  кревет и 5 апартмани. Во собите има телефон, мини бар, телевизор, клима уред, интернет пристап, бања со туш кабина, тераса. Апартманите се пет,во 4 од нив можат да се сместат до 6 луѓе, а во петиот до 4 лица. Во секој апартман има спална, дневна соба со 2 одделни кревети кои можат по желба на гостите да се соберат и 2 фотелји на растегнување. Апартманите се исто така опремени со телефон, мини бар, телевизор, клима уред, телефон, интернет пристап, бања со туш кабина, тераса.

Услови на понудата

 •  ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Потребна е претходна резервација во хотелот за периодот на сместување, пред купување на ваучер на телефон: +359 895/71 23 40.
 • Валидност на ваучер: 22 јуни до 20 септември 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Дева

К.к. Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 895/ 71 23 40
E-mail: 
krasimir.nikolov79@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Хотел Дева***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.06.2018 до 20.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок: 08: 00ч - 10: 00ч
Ручек: 12: 00ч - 14: 00ч
Вечера: 19: 00ч - 21: 00ч
Наливно пиво, наливновино и бугарски алкохол, сокови и безалкохолни пијалоци- 10: 00ч - 22: 00ч
Ужина: банички и сладолед - 16: 00ч - 16: 30ч
Исхраната започнува со вечера во денот на сместување, а завршува со ручек на денот на заминување.