Летување на Црно море во Созопол - Комплекс „Панорама Беј”

Тридневни пакети за четири или шест души во Апарт Хотел Панорама Беј, СозополЛуксузниот Апартхотел Панорама Беј се наоѓа во најстариот град по бугарското крајбрежје на Црното Море - Созопол. Комплексот е лоциран на првата линија во месноста Буџака и предлага неповторлива глетка кон морската шир и кон некои од најпознатите каминзи на Црно Море, каде што плажите се лесно достапни за гостите на хотелот.
 

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 10902 денари (177 €)
ВИП ваучерот важи за сместување до четири лица и вклучува:

 

 • Три ноќевања за до 4 лица во апартман со 1 спална соба на прва линија во Созопол
 • Целосна кујнска опрема во апартманот
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Користење на надворешен базен
 • Туристичка такса
 • Осигурување и ДДВ

   

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 14978 денари (243 €)
ВИП ваучерот важи за сместување до шест лица и вклучува:

 

 • Три ноќевања за до 6 лица во апартман со 2 спални на прва линија во Созопол
 • Целосна кујнска опрема во апартманот
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Користење на надворешен базен
 • Туристичка такса
 • Осигурување и ДДВ
   

Максимален капацитет на апартман со 1 спална е 3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца до 12 год.
 

Максимален капацитет на апартман со 2 спални е 5 возрасни или 4 возрасни и 2 деца до 12 год.

"Панорама Беј" располага со апартмани со една и две спални. Апартманот со една спална располага со две простории, една спална и дневна со кауч на растегнување и кујнска опрема. Бања со туш и тоалет. Максималниот капацитет на апартманите со 1 спална е - 2 + 2 лица. Апартманот со две спални располага со три простории, две спални на вториот кат и дневна со кауч на растегнување и кујнска опрема на првиот кат. Бања со туш и 2 санитарни јазли.
Максимален капацитет - 4 + 2 лица. Сите апаратмани располагаат со кабловска телевизија, интернет, ТВ, фрижидер, печка / рингла, микробранова печка, садови, пегла и даска за пеглање. На располагање на гостите:
Хотел "Панорама Беј" нуди пријатен надворешен базен со посебен простор за деца. На располагање за нашите гости има и безжичен интернет.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Во случај на сместување поголемо од максималниот капацитет на просторијата се доплаќа по 5 € на легло на ден на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 06 јули 2016 година.
 • Задолжителна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 889 90 02 02, +359 889/90 01 01 или e-mail: info@apartmentsbulgaria.com.
 • Видете ги сите Општи Услови.

    

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс „Панорама Беј”

Град Созопол, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
E-mail: info@apartmentsbulgaria.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Комплекс „Панорама Беј”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2016 до 06.07.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.