Летување за двајца во Созопол - Хотел Мелиа Мар

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во двокреветна соба со поглед кон градина во Хотел Мелиа Мар

Цена: 2433 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во двокреветна соба со поглед кон Црно море во Хотел Мелиа Мар

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 06.07.2020 - 31.08.2020
Цена на човек/ден 948 - 1343 ден.ден/ човек
Местоположба Созопол
Купени 5 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 3 до 12 години се плаќа 8 € на ден на рецепција. 
 • Трет возрасен доплаќа 12 € на ден на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 17 јули до 31 август 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886/18 11 51
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 886/18 11 51
 • Видете ги сите Општи Услови.

Созопол, 8130, месност "Буџака", Р. Бугарија
Тел: +359 886/ 18 11 51
E-mail: meliamar@abv.bg
Website: meliamar.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мелиа Мар

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца со појадок во двокреветна соба со поглед кон градина во Хотел Мелиа Мар

Цена: 2433 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца со појадок во двокреветна соба со поглед кон Црно море во Хотел Мелиа Мар

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 06.07.2020 - 31.08.2020
Цена на човек/ден 948 - 1343 ден.ден/ човек
Местоположба Созопол
Купени 5 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 3 до 12 години се плаќа 8 € на ден на рецепција. 
 • Трет возрасен доплаќа 12 € на ден на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 17 јули до 31 август 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886/18 11 51
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 886/18 11 51
 • Видете ги сите Општи Услови.

Созопол, 8130, месност "Буџака", Р. Бугарија
Тел: +359 886/ 18 11 51
E-mail: meliamar@abv.bg
Website: meliamar.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мелиа Мар

Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo Beach во Созопол.
Одличната локација нуди компбинира тивко и мирно место за пријатен престој и комплетен одмор, така и брз пристап (900 м) до центарот на градот, каде можете да уживате во широк спектар на атракции, продавници, ресторани и ноќни барови.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2243 денари (36 €)
Важи од 
17 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
Важи од 
17 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба  со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 980 денари (16 €)
Важи од 
15 јуни до 02 јули
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба соба со поглед кон градина
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1074 денари (17 €)
Важи од 15 до 30 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

Секоја соба во комплексот има клима и телевизор со рамен екран со кабелска телевизија. Некои соби располагаат со катче за седење за комфор на гостите. Во просториите има на располагање електричен бокал.

Персоналот на рецепција е на Ваше располагање деноноќно.

На лице место се нуди изнајмување велосипеди. Областа е популарна дестинација за нуркање. На лице место се предлага изнајмување на автомобили. Најблискиот аеродром е Бургас, на 24 километри од хотелот Мелиа Мар.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 3 до 12 години се плаќа 8 € на ден на рецепција. 
 • Трет возрасен доплаќа 12 € на ден на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 17 јули до 31 август 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886/18 11 51
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 886/18 11 51
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мелиа Мар

Созопол, 8130, месност "Буџака", Р. Бугарија
Тел: +359 886/ 18 11 51
E-mail: meliamar@abv.bg
Website: meliamar.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мелиа Мар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.07.2020 до 31.08.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.