Аll inclusive во Сончев брег -

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег (од 13 до 30 септември)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брегг (од 26 август до 12 септември)

Цена: 1517 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег (од 10 до 25 август)

Цена: 2180 ден.
Купете
Валидност 09.08.2019 - 30.09.2019
Цена на човек/ден 1137.6 - 2180.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 48 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени две лица во двокреветна соба или апартман.
 • Деца до 1.99 години престојуваат бесплатно.
 • Децата од 2 до 11,99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца на возраст над 12 години и трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 10 август до 30 септември 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893/32 30 39.
 • По купувањето на ваучер, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате вашиот број на ваучер на тел: +359 893/32 30 39.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Гранд Хотел Оазис
Гранд Хотел Оазис
Сончев брег, Р. Бугарија
Тел.: +359 893/ 32 30 39
E-mail: grandhoteloasis@gmail.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Гранд Хотел Оазис****, Сончев брег!

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег (од 13 до 30 септември)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брегг (од 26 август до 12 септември)

Цена: 1517 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive во Гранд хотел Оазис, Сончев брег (од 10 до 25 август)

Цена: 2180 ден.
Купете
Валидност 09.08.2019 - 30.09.2019
Цена на човек/ден 1137.6 - 2180.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 48 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени две лица во двокреветна соба или апартман.
 • Деца до 1.99 години престојуваат бесплатно.
 • Децата од 2 до 11,99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца на возраст над 12 години и трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 10 август до 30 септември 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893/32 30 39.
 • По купувањето на ваучер, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате вашиот број на ваучер на тел: +359 893/32 30 39.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Гранд Хотел Оазис
Гранд Хотел Оазис
Сончев брег, Р. Бугарија
Тел.: +359 893/ 32 30 39
E-mail: grandhoteloasis@gmail.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Гранд Хотел Оазис****, Сончев брег!

Grand Hotel Oasis се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег. Најблиската плажа е оддалечена само 200 метри од хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
13 до 30 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • Интернет во општите делови во хотелот
 • Туристичка такса и туристичко осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1517 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
26 август до 12 септември)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • Интернет во општите делови во хотелот
 • Туристичка такса и туристичко осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2180 денари (35 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 10 до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен со лежалки и чадори
 • Интернет во општите делови во хотелот
 • Туристичка такса и туристичко осигурување

Сите соби имаат фрижидер и бања со туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Рецепцијата на Гранд Хотел Оазис е отворена 24 часа на ден.
За 4 минути пешачење гостите можат да стигнат до главната улица на летувалиштето со многу барови, ресторани и супермаркети.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице, при сместени две лица во двокреветна соба или апартман.
 • Деца до 1.99 години престојуваат бесплатно.
 • Децата од 2 до 11,99 години плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца на возраст над 12 години и трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 10 август до 30 септември 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 893/32 30 39.
 • По купувањето на ваучер, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате вашиот број на ваучер на тел: +359 893/32 30 39.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Гранд Хотел Оазис
Гранд Хотел Оазис
Сончев брег, Р. Бугарија
Тел.: +359 893/ 32 30 39
E-mail: grandhoteloasis@gmail.com

 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Гранд Хотел Оазис****, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.08.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Аll Inclusive програмата вклучува:
- Појадок (08:00 - 10:00ч) во основен ресторан;
- Ручек(12:00 - 13:30ч) во основен ресторан;
- Попладневна ужина (15:00 - 16:00ч) во основен ресторант;
- Вечера (18:30 - 20:30ч) в основния ресторан;
- Пијалоци (10:00 - 22:00ч) - кафе, чај, сок од машина за време на појадок, безалкохолни пијалоци, вода, пиво и вино, бугарски алкохолни пијалоци во италијански ресторан.