All Inclusive Летување во Сончев брег - Хотел Cook's Club Sunny Beach

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон парк во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег ( од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)

Цена: 2402 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон Црно море во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег ( од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)

Цена: 2465 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон парк во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег (од 05 јули до 26 август)

Цена: 3128 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон Црно море во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег ( од 05 јули до 26 август)

Цена: 3223 ден.
Купете
Валидност 19.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 2401.6 - 3223.2 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за минимален престој од две ноќевања.
 • Ваучерот важи за едно лице, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Максималното сместување е 2 + 0 или 3 + 0 во двокреветна просторија!
 • Трето возрасно лице сместено во двокреветна соба користи попуст од 30% од вредноста на пакетот за возрасни.
 • Третото возрасно лице сместено во апартман купува ваучер.
 • Сите долати се вршат на лице место, на рецепцијата, по пријавувањето во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 9 септември 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, направете предрезервација на телефон: +359 888/12 20 29.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучер по телефон: 0888/12 20 29.
 • Погледнете ги сите услови и услови.

8240 Сончев брег, Р. Бугарија
Тел:+359 550 775 00
Моб:+359 888/ 12 20 29
Мail: reservations.sunnybeach@cooksclub.com

Website: www.cooksclub.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Cook's Club****, Сончев брег!

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон парк во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег ( од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)

Цена: 2402 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон Црно море во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег ( од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)

Цена: 2465 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон парк во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег (од 05 јули до 26 август)

Цена: 3128 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All Inclusive во двокреветна соба со поглед кон Црно море во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег ( од 05 јули до 26 август)

Цена: 3223 ден.
Купете
Валидност 19.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 2401.6 - 3223.2 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за минимален престој од две ноќевања.
 • Ваучерот важи за едно лице, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Максималното сместување е 2 + 0 или 3 + 0 во двокреветна просторија!
 • Трето возрасно лице сместено во двокреветна соба користи попуст од 30% од вредноста на пакетот за возрасни.
 • Третото возрасно лице сместено во апартман купува ваучер.
 • Сите долати се вршат на лице место, на рецепцијата, по пријавувањето во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 9 септември 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, направете предрезервација на телефон: +359 888/12 20 29.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучер по телефон: 0888/12 20 29.
 • Погледнете ги сите услови и услови.

8240 Сончев брег, Р. Бугарија
Тел:+359 550 775 00
Моб:+359 888/ 12 20 29
Мail: reservations.sunnybeach@cooksclub.com

Website: www.cooksclub.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Cook's Club****, Сончев брег!

Хотел Cook's Club Sunny Beach - Adults Only има внатрешен и надворешен базен со лежалки и нуди сместување во Сончев Брег, на 400 метри од плажите на Црно море. Хотелот предлага различни локални и меѓународни или вегански јадења во рестораните на комплексот, а гостите можат да уживаат во свеж сок или коктел во барот.

Хотелот не сместува гости под 16 години!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2402 денари (39 €)
(Важи за периодот од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2465 денари (40 €)
(Важи за периодот од 20 јуни до 04 јули и од 26 август до 8 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
(Важи за периодот од 05 јули до 25 август)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3223 денари (52 €)
(Важи за периодот од 05 јули до 25 август)
ВИП ваучерот е за едно лице при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Користење на базен, лежалка и чадор
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Wi-Fi интернет
 • Рано сместување (при можност)

* Паркингот е ограничено и е со доплата!

* Капацитет на просториите:
Двокреветна соба: 2 + 0 или 3 + 0

Хотелот располага со 428 соби во две згради - двокреветни соби со поглед кон парк и градина, студиа, апартмани и единечни соби.
Секоја соба во хотелот има балкон и е опремена со клима уред и телевизор со рамен екран со кабложска телевизија. Исто така има и фрижидер и приватна бања со туш и фен. Со депозит  се предлагаат услуги како пеглање, бањарки за базен или за плажа, и електричен бокал за топла вода.
Комплексот располага со сауна, фитнес центар и 24-часовна рецепција на лице место. Бесплатeн WiFi е достапна насекаде. Аеродромот шатл и изнајмување на автомобили се достапни на барање со доплата. Гостите можат да се релаксираат во градината на хотелот.
Античкиот град Несебар може да се посети брзо со автомобил, а центарот на Сончев Брег е 3 километри. Плажата Cacao beach на само е 500 метри од комплексот, а аквапаркот е оддалечен 4 км.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за минимален престој од две ноќевања.
 • Ваучерот важи за едно лице, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Максималното сместување е 2 + 0 или 3 + 0 во двокреветна просторија!
 • Трето возрасно лице сместено во двокреветна соба користи попуст од 30% од вредноста на пакетот за возрасни.
 • Третото возрасно лице сместено во апартман купува ваучер.
 • Сите долати се вршат на лице место, на рецепцијата, по пријавувањето во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 9 септември 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, направете предрезервација на телефон: +359 888/12 20 29.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучер по телефон: 0888/12 20 29.
 • Погледнете ги сите услови и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Cook's Club Sunny Beach

8240 Сончев брег, Р. Бугарија
Тел:+359 550 775 00
Моб:+359 888/ 12 20 29
Мail: reservations.sunnybeach@cooksclub.com

Website: www.cooksclub.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Cook's Club****, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.06.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.