Нова активна понуда од СПА Хотел Панорама, Сандански:

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во СПА Хотел Панорама, Сандански

Простанало време:
Цена: 2307ден.

Одмор во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Дводневен и тридневен пакет со појадок и вечера + сауна во СПА Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ:  4424 денари (72 €) -56% 1959 денари (32  €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Фитнес
 • Сауна
 • Безжичен интернет 
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • 20 % попуст на SPA услугите

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 5878 денари (95 €) -54% 2718 денари (44  €)
ВИП ваучерот е за еден човек при двојно сместување и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Фитнес
 • Сауна
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса
 • 20 % попуст на SPA услугите

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, надворешен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Прво дете до 4.99 години се сместува бесплатно (се доплаќа 3 € на ден по желба за појадок и вечера).
 • За деца од 5 до 11.99 години – 5 € на ден (со вклучени појадок и вечера).
 • Доплата за редовно легло:
 • За дете од 5 до 11.99 год. - 7.5 € на ден (со вклучени појадок и вечера).
 • Доплата за единечно сместување - 10 € на вечер.
 • Доплата за сместување во апартман - 12.5 € на вечер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 15 ноември до 29 декември 2016 година.
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898/63 57 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел. на рецепција: +359 ****** 
Тел. за резервации: +359 ****** 
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: marketing@panoramahotel-bg.com 

ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.11.2016 до 29.12.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.