Нова активна понуда од СПА Хотел Панорама, Сандански:

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во СПА Хотел Панорама, Сандански

Простанало време:
Цена: 2307ден.

Одмор во Сандански, Бугарија - СПА Хотел Панорама, Сандански

Еднодневен пакет за двајца со појадок во СПА Хотел Панорама, СанданскиСПА Хотел "Панорама" е лоциран во уникатниот парк на градот Сандански, во живописна и спокојна месност.
Поволната клима во комбинација со лековитите бањи го одредува Сандански како најдоброто место во Европа за природно лекување за бронхијална астма, заболувања на локомоторниот апарат, на периферниот нервен систем. Сандански привлекува и со уникатна природа и лековитата  клима, и неповторливата комбинација на свеж планински воздух од Пирин со топлата клима од Егејот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2623 денари (42 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Купон со вредност од 10 € за вечера по Ваш избор од менито во ресторанот
 • Фитнес
 • Сауна
 • Надворешно детско катче
 • Безжичен интернет на лоби бар и рецепција
 • Деноноќно обезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3286 денари (53 €)
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Купон со вредност од 10 € за вечера по Ваш избор од менито во ресторанот
 • Фитнес
 • Сауна
 • Надворешно детско катче
 • Безжичен интернет на лоби бар и на рецепција
 • Деноноќно обезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3255 денари (52 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Купон со вредност од 10 € за вечера по Ваш избор од менито во ресторанот
 • Фитнес
 • Сауна
 • Надворешно детско катче
 • Безжичен интернет на лоби бар и на рецепција
 • Деноноќно обезбедуван паркинг
 • Туристичко осигурување
 • Туристичка такса

Хотел "Панорама" располага со 132 кревети распоредени во 56 соби и 10 апартмани, ресторан, лоби бар со панорамски тераса, бар базен, рум - сервис, безжичен интернет, конференциска сала, модерен СПА-центар, отворен базен со минерална вода, паркинг и затворена гаража.

СПА центарот на хотелот "Панорама" е опремен според најновите технолошки барања и нуди широк спектар на релаксирачка терапии, разновидност од кади, козметички процедури со ресторативен ефект и благотворно влијание врз духот и телото. Квалификуван персонал се грижи за клиентите изготвувајќи индивидуални програми прилагодени на вашата состојба. Можете да изберирате од различни терапии за лице и тело, масажи, водни терапии, анти-целулитни терапии и медицински услуги.

Хотел "Панорама" нуди различни можности за спортски забава. На располагање на гостите е надворешен минерален базен - (25 м. Х 11 м.), Фитнес сала, сауна, а неговата близина до паркот и стадионот го прави идеално место за љубителите на прошетки, велосипедисти и спортисти. За најмалите клиенти е на располагање модерно опремено детско катче.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување или тројно сместување.
 • Прво дете до 4 години - бесплатно.
 • Второ дете до 4 години – 5 € на ден
 • За деца од 4 до 11.99 години – 8 € на ден
 • За возрасен – 12.5 € на ден
 • Доплата за редовно легло:
 • За дете од 4 г до 11.99 год. - 12 € на ден.
 • За сместување на 3 и 4 човек во апартман се доплаќа дополнително на ВВ: возрасен – 8 € на ден, - за дете од 4 до 11.99 год. 4 €на ден
 • Доплати:
 • Всички масажи, водни терапии и СПА пакети се плаќаат по цени на рецепција.
 • За сместување преку Викенд (петок и сабота) - при минимум две ноќевања.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на понудата: од 04 октомври до 20 декември 2016 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 898/63 57 01.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА Хотел Панорама, Сандански

СПА Хотел Панорама
Гр. Сандански, Р. Бугарија
Ул. Обиколен пат №1
Тел. на рецепција: +359 ******- рецепција
Тел. за резервации: +359 ******- резервации
Website: www.panoramahotel-bg.com

e-mail: marketing@panoramahotel-bg.com
 
ВИП Понудата е предоставена од нашиот партнер - СПА Хотел "Панорама", Сандански

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.10.2016 до 20.12.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.