Хотели Велинград - Бугарија

-50% Хотели Велинград - Попуст на сите СПА хотели во Велинград.

-50%
Валидност 15.01 - 30.03
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери36 купени
Хотел Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен...
36 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет со појадок и СПА третман + внатрешен базен во Хотел Медеја, Велинград, Р. Бугарија

Купувате за 1359ден. 679ден.
-50%
Валидност 06.03 - 09.03
Цена на човек/ден 1706.4 - 1580 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
8-ми март-ден на жената, на нежноста, на убавината ... Подарете еден незаборавен празник на Вашата поубава половина само кај нас - Балнео и Спа хотел "Здравец"!  ...
4 купени

8 март во Велинград, Бугарија

Дводневен и тридневен пакет со појадок, вечера и СПА третман за секоја дама во Хотел Здравец...

Купувате за 6826ден. 3413ден.
-50%
Валидност 01.02 - 29.02
Цена на човек/ден 742.6 - 869 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери29 купени
Ако сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград! Бутик Хотел "St.George" се...
29 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со вклучена исхрана + џакузи во Бутик Хотел...

Купувате за 5941ден. 2970ден.
-50%
Валидност 07.02 - 29.02
Цена на човек/ден 1145.5 - 1303.5 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери108 купени
СПА Хотел Клептуза се наоѓа во Велинград, во близина на познатиот природен феномен – карстниот  извор  кој го формира езерото Клептуза, со прекрасна местоположба ...
108 купени

Одмор во јануари за двајца во Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок и вечера во СПА Хотел Клептуза, Велинград...

Купувате за 9164ден. 4582ден.
-50%
Валидност 03.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1185 - 1343 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери234 купени
Хотел Бугарија се наоѓа во центарот на населбата Чепино, еден од трите квартали од кои се состои град Велинград. Во Чепино се наоѓаат сите поголеми хотели и природни карактеристики на...
234 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

50% попуст на викенд и делничен пакет за двајца со појадок, вечера и користење на СПА услуги во...

Купувате за 4740ден. 2370ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 932.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери31 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
31 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
6 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца возрастни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 15.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1885.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери40 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
40 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 26.02 - 24.04
Цена на човек/ден 2133 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
10 купени

Одмор во Велинград

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера за само 4266 денари во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 8532ден. 4266ден.
-51%
Валидност 03.01 - 30.03
Цена на човек/ден 782.1 - 784.63 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери147 купени
Комплекс "Рим" се наоѓа во центарот на градот Велинград, во непосредна близина на централна минерална плажа на градот. Располага со: 3 апартмани, 2 апартмани со џакузи и еден...
147 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + СПА во Комплекс Рим***, Велинград

Купувате за 6320ден. 3128ден.
-50%
Валидност 08.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1295.6 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери114 купени
Новоотворениот бутик Хотел "Алегра" нуди на своите гости можност да се допре до удобноста и релаксирачкиот амбиент Велинград. Посетителите можат да отседнат во пријатна опремени соби,...
114 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Алегра, Велинград

Купувате за 2591ден. 1296ден.
-50%
Валидност 01.02 - 29.02
Цена на човек/ден 1674.8 - 1832.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери247 купени
Во месецот на виното и љубовта уживајте во луксуз и спокојство само кај нас - Балнео и СПА хотел Здравец СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот Велинград,...
247 купени

СПА одмор во Февруари во Велинград

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Здравец Wellness &...

Купувате за 3350ден. 1675ден.
-50%
Валидност 06.01 - 01.03
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери66 купени
Парк Хотел Олимп е модерен четириѕвезден комплекс, којшто одговара на светските стандарди. Хотелот има уникатна местоположба, се наоѓа во близина до центарот на градот и во истовреме близу до...
66 купени

СПА одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Парк Хотел...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-100%
Валидност 21.01 - 12.02
Местоположба Велинград
Купени ваучери3804 купени
Добитник на наградата од Наградната игра на ВИП Понуда со главна награда Дводневен СПА пакет во СПА Клуб Бор Велинград е Христина Ангелова. Честитки од тимот на ВИП Понуда на среќната...
3804 купени

Наградна игра - Одмор за двајца во Велинград

Освоете дводневен одмор за двајца во СПА престолнината на Балканот во Балнео Хотел Спа Клуб Бор

Купувате за 9480ден. 0ден.
-50%
Валидност 21.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
12 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца возрастни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 21.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери101 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
101 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 21.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1885.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери33 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
33 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 07.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1406.2 - 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери34 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
34 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

Еднодневен делничен пакет со појадок, вечера или појадок, ручек и вечера + СПА процедура во СПА...

Купувате за 5625ден. 2812ден.
-51%
Валидност 04.01 - 29.02
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери922 купени
Гранд Хотел Велинград е луксузен СПА хотел со петѕвездички  во Велинград, официјално прогласен за "СПА престолнината  на Балканскиот полуостров". Гранд Хотел Велинград е...
922 купени

СПА одмор во Велинград

51% попуст на еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и СПА во Гранд Хотел Велинград*****

Купувате за 4424ден. 2180ден.
-0%
Валидност 09.02 - 30.03
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Подарете си незаборавен планински одмор во тивкиот комфор на прекрасните Родопи. Уникатниот СПА Хотел "Селект" се наоѓа над урбаниот дел на градот Велинград - СПА центарот на...
0 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца на база All Inclusive Light + Fish Spa во Хотел Селект****,...

Купувате за 3097ден. 3097ден.
-50%
Валидност 20.01 - 30.03
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери140 купени
Подарете си незаборавен планински одмор во тивкиот комфор на прекрасните Родопи. Уникатниот СПА Хотел "Селект" се наоѓа над урбаниот дел на градот Велинград - СПА центарот на...
140 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца на база All Inclusive Light + Fish Spa во Хотел Селект****,...

Купувате за 5941ден. 2970ден.
-51%
Валидност 01.12 - 31.01
Цена на човек/ден 2022.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек
Купени ваучери24 купени
Спа хотел Рич **** се наоѓа во Спа центарот  на Бугарија - Велинград. Туристичкиот комплекс комбинира атмосферата на градот со безбројните минерални извори, комплетен одмор и...
24 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен пакет со појадок, ручек и користење на СПА услуги во Спа Хотел Рич****, Велинград

Купувате за 8216ден. 4045ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.01
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери283 купени
Спа хотел Рич **** се наоѓа во Спа центарот  на Бугарија - Велинград. Туристичкиот комплекс е комбинација од атмосферата на градот со безбројните минерални извори, комплетен одмор и...
283 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

50% попуст на еднодневен делничен пакет за двајца со појадок во Спа Хотел Рич****, Велинград

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-50%
Валидност 02.01 - 31.01
Цена на човек/ден 742.6 - 861.1 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери19 купени
Ако сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград! Бутик Хотел "St.George" се...
19 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со вклучена исхрана + џакузи во Бутик Хотел...

Купувате за 5941ден. 2970ден.
-50%
Валидност 03.01 - 28.02
Цена на човек/ден 758.4 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери154 купени
Хотел "Жери" се наоѓа во најубаваиот дел на западните Родопи во прекрасниот и живописен град Велинград. Велинград е лоциран во центарот на Чепинската котлина каде легендите...
154 купени

СПА одмор во Велинград

50% попуст на делнични и викенд пакети со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел...

Купувате за 3034ден. 1517ден.
-50%
Валидност 02.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1422 - 1738 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери171 купени
Комфор и Релаксација ??? Зарем заборавивте што е тоа ??? Дозволете ни да Ве потсетиме! Доверете се на тимот на Балнео и Спа хотел "Здравец" за незаборавен одмор во срцето на...
171 купени

СПА одмор во Велинград

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера + користење на спа и бонус балнео...

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 24.01 - 28.01
Цена на човек/ден 1264 - 1422 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Искористете ги нашите екстра цени и имајте незаборавен одмор само во Балнео & Спа хотел "Здравец" СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот...
8 купени

Last minute одмор во Велинград

COPY OF Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера + користење на спа и бонус балнео...

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 22.01 - 24.01
Цена на човек/ден 2670.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
10 купени

Српска вечер во Велинград

Српска вечер со специјалитети на готвач мајстор Владица и со специјално учество на Бобан...

Купувате за 10681ден. 5340ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
За датите 18, 19, 20 и 21 јануари местата са исцрпени! Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот...
28 купени

Јануари и Февруари во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца возрастни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери117 купени
За датите 18, 19, 20 и 21 јануари местата са исцрпени! Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот...
117 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1885.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
За датите 18, 19, 20 и 21 јануари местата са исцрпени! Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот...
22 купени

Одмор во Јануари и Февруари во Велинград

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1411.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери23 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
23 купени

СПА одмор за двајца во Велинград, Бугарија

50% попуст на дводневен пакет во апартман со појадок, вечера и СПА третмани во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 16938ден. 8469ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
27 купени

Одмор за двајца во Велинград, Бугарија

Дводневен пакет со појадок, вечера + СПА третман во СПА Клуб Бор****, Велинград

Купувате за 12514ден. 6257ден.
-50%
Валидност 12.01 - 28.01
Цена на човек/ден 1145.5 - 1303.5 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери19 купени
СПА Хотел Клептуза се наоѓа во Велинград, во близина на познатиот природен феномен – карстниот  извор  кој го формира езерото Клептуза, со прекрасна местоположба ...
19 купени

Одмор во Јануари за двајца во Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок и вечера во СПА Хотел Клептуза, Велинград...

Купувате за 9164ден. 4582ден.
-50%
Валидност 05.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери147 купени
Спа хотел Селект се наоѓа во Велинград - СПА престолнината  на Балканот, во подножјето на планината Родопи, недалеку од градскиот централен парк Клептуза и 7 минути од центарот на...
147 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Селект****, Велинград -...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 05.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1501 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери97 купени
Подарете си незаборавен планински одмор во тивкиот комфор на прекрасните Родопи. Уникатниот СПА Хотел "Селект" се наоѓа над урбаниот дел на градот Велинград - СПА центарот на...
97 купени

Одмор во Велинград, Бугариј

Еднодневен делничен пакет за двајца на база All Inclusive Light + Fish Spa во Хотел Селект****,...

Купувате за 6004ден. 3002ден.
-50%
Валидност 08.01 - 19.02
Цена на човек/ден 1990.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери35 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
35 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен викенд пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 18.11 - 31.01
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
Хотел Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен...
12 купени

Одмор за двајца во Велинград

50% попуст на дводневен пакет за двајца во двојна соба или апартман со појадок и Спа третмани +...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 04.01 - 28.01
Цена на човек/ден 1145.5 - 1303.5 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери72 купени
СПА Хотел Клептуза се наоѓа во Велинград, во близина на познатиот природен феномен – карстниот  извор  кој го формира езерото Клептуза, со прекрасна местоположба ...
72 купени

Одмор во Јануари за двајца во Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок и вечера во СПА Хотел Клептуза, Велинград...

Купувате за 9164ден. 4582ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери305 купени
Добитник на Наградата за одмор во СПА Клуб Бор е  Сања Ѓорѓиева   - 072 207 *** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во...
305 купени

Добијте одмор за двајца во Велинград, Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца со појадок и вечера...

Купувате за 6257ден. 0ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Велинград
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери219 купени
Добитник на Наградата за одмор во СПА Хотел Селект е  Boban Jovanovski - 075344*** Процедура за учество во наградната игра: Секој кој сака да учествува во...
219 купени

Добијте одмор за двајца во Велинград, Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца со појадок и вечера...

Купувате за 11376ден. 0ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.01
Цена на човек/ден 1295.6 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери99 купени
Новоотворениот бутик Хотел "Алегра" нуди на своите гости можност да се допре до удобноста и релаксирачкиот амбиент Велинград. Посетителите можат да отседнат во пријатна опремени соби,...
99 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Алегра, Велинград

Купувате за 2591ден. 1296ден.
-50%
Валидност 13.12 - 29.02
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери265 купени
Спа хотел Селект се наоѓа во Велинград - СПА престолнината  на Балканот, во подножјето на планината Родопи, недалеку од градскиот централен парк Клептуза и 7 минути од центарот на...
265 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Селект****, Велинград -...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 30.12 - 03.01
Цена на човек/ден 4613.6 - 3918.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Аква Вива СПА се наоѓа во Велинград и нуди сместување во 4 двокреветни луксузни соби и 10 двокреветни соби - сите се опремени со сателитска ТВ, клима уред, телефон, фрижидер, интернет и...
0 купени

Нова година во Велинград, Бугарија

50% попуст на тридневен или четиридневен празничен пакет за двајца со појадок, вечера и користење...

Купувате за 55426ден. 27713ден.
-50%
Валидност 08.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери54 купени
Подарете си незаборавен планински одмор во тивкиот комфор на прекрасните Родопи. Уникатниот СПА Хотел "Селект" се наоѓа над урбаниот дел на градот Велинград - СПА центарот на...
54 купени

СПА Викенд за двајца во Велинград, Бугарија

50% попуст на дводневен викенд пакет со појадок, ручек и вечера + Fish Spa во Хотел Селект****,...

Купувате за 12514ден. 6257ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1885.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
10 купени

Јануари во Велинград, Бугарија

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.01
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
4 купени

Одмор во Јануари во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца возрастни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
16 купени

Одмор во Јануари во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1411.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
8 купени

СПА одмор за двајца во Велинград, Бугарија

50% попуст на дводневен пакет во апартман со појадок, вечера и СПА третмани во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 16938ден. 8469ден.
-50%
Валидност 04.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
8 купени

Одмор за двајца во Велинград, Бугарија

Дводневен пакет со појадок, вечера + СПА третман во СПА Клуб Бор****, Велинград

Купувате за 12514ден. 6257ден.
-50%
Валидност 08.01 - 16.01
Цена на човек/ден 1990.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери66 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
66 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен викенд пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 853.2 - 779.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери52 купени
Хотел "Жери" се наоѓа во најубаваиот дел на западните Родопи во прекрасниот и живописен град Велинград. Велинград е лоциран во центарот на Чепинската котлина каде легендите...
52 купени

СПА одмор во Велинград

50% попуст на делнични и викенд пакети с појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери,...

Купувате за 3413ден. 1706ден.
-54%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 1611.6 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери24 купени
Бутик СПА Хотел Heaven е луксузен хотел во град Велинград. Располага со 9 соби и еден апартаман, кои  се поединечно стилски опремени. Мебелот се од природни материјали, а самиот хотел...
24 купени

СПА одмор во Велинград, Бугарија

Над 50% попуст на СПА пакети со појадок, вечера и Wellness пакет во Бутик СПА Хотел Heaven****...

Купувате за 7078ден. 3223ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1801.2 - 2085.6 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери58 купени
Комфор и Релаксација ??? Зарем заборавивте што е тоа ??? Дозволете ни да Ве потсетиме! Доверете се на тимот на Балнео и Спа хотел "Здравец" за незаборавен одмор во срцето на...
58 купени

СПА одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет на база All Inclusive Light во Хотел Здравец Wellness &...

Купувате за 3602ден. 1801ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 1411.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери19 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
19 купени

СПА одмор за двајца во Велинград, Бугарија

50% попуст на дводневен пакет во апартман со појадок, вечера и СПА третмани во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 16938ден. 8469ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 1883.36 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери42 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
42 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
6 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца возрастни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери52 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
52 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-51%
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери120 купени
Гранд Хотел Велинград е луксузен СПА хотел со петѕвездички  во Велинград, официјално прогласен за "СПА престолнината  на Балканскиот полуостров". Гранд Хотел Велинград е...
120 купени

СПА одмор во Велинград

51% попуст на еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и СПА во Гранд Хотел Велинград*****

Купувате за 4424ден. 2180ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
6 купени

Одмор за двајца во Велинград, Бугарија

Дводневен пакет со појадок, вечера + третман во СПА Клуб Бор****, Велинград

Купувате за 12514ден. 6257ден.
-50%
Валидност 01.11 - 22.12
Цена на човек/ден 1580 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери37 купени
Спокојство и луксуз во Ноември само кај нас-само во Балнео & Спа хотел“Здравец“ СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот Велинград, во срцето на...
37 купени

СПА одмор во Велинград

Делнични пакети со појадок, ручек и вечера + СПА процедура во Хотел Здравец Wellness &...

Купувате за 9480ден. 4740ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1406.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек
Купени ваучери3 купени
Комфор и Релаксација ??? Зарем заборавивте што е тоа ??? Дозволете ни да Ве потсетиме! Доверете се на тимот на Балнео и Спа хотел "Здравец" за незаборавен одмор во срцето на...
3 купени

Last minute СПА одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, ручек и СПА процедура во Хотел Здравец Wellness...

Купувате за 5625ден. 2812ден.
-50%
Валидност 09.12 - 29.12
Цена на човек/ден 1106 - 1264 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Бугарија се наоѓа во центарот на населбата Чепино, еден од трите квартали од кои се состои град Велинград. Во Чепино се наоѓаат сите поголеми хотели и природни карактеристики на...
0 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

50% попуст на викенд и делничен пакет за двама со појадок, вечера и користење на СПА услуги во...

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 09.11 - 20.12
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери85 купени
Хотел Аква Вива СПА се наоѓа во Велинград и нуди сместување во 4 двокреветни луксузни соби и 10 двокреветни соби - сите се опремени со сателитска ТВ, клима уред, телефон, фрижидер, интернет и...
85 купени

СПА одмор во Велинград, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА во Хотел Аква Вива, Велинград

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 18.11 - 01.02
Цена на човек/ден 1106 - 1264 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери61 купени
Хотел Бугарија се наоѓа во центарот на населбата Чепино, еден од трите квартали од кои се состои град Велинград. Во Чепино се наоѓаат сите поголеми хотели и природни карактеристики на...
61 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

50% попуст на викенд и делничен пакет за двама со појадок, вечера и користење на СПА услуги во...

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 05.11 - 23.12
Цена на човек/ден 1343 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери212 купени
Спа хотел Селект се наоѓа во Велинград - СПА престолнината  на Балканот, во подножјето на планината Родопи, недалеку од градскиот централен парк Клептуза и 7 минути од центарот на...
212 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Селект****, Велинград -...

Купувате за 5372ден. 2686ден.
-50%
Валидност 19.10 - 23.12
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери184 купени
Спа хотел Селект се наоѓа во Велинград - СПА престолнината  на Балканот, во подножјето на планината Родопи, недалеку од градскиот централен парк Клептуза и 7 минути од центарот на градот....
184 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light​ за двајца + Fish Spa во Хотел Селект****, Велинград

Купувате за 5941ден. 2970ден.
-54%
Валидност 29.09 - 20.12
Цена на човек/ден 1611.6 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери38 купени
Бутик СПА Хотел Heaven е луксузен хотел во град Велинград. Располага со 9 соби и еден апартаман, кои  се поединечно стилски опремени. Мебелот се од природни материјали, а самиот хотел...
38 купени

СПА одмор во Велинград, Бугарија

Над 50% попуст на СПА пакети со појадок, вечера и Wellness пакет во Бутик СПА Хотел Heaven****...

Купувате за 7078ден. 3223ден.
-51%
Валидност 13.10 - 30.11
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери320 купени
Гранд Хотел Велинград е луксузен СПА хотел со петѕвездички  во Велинград, официјално прогласен за "СПА престолнината  на Балканскиот полуостров". Гранд Хотел Велинград е...
320 купени

СПА одмор во Велинград

51% попуст на еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и СПА во Гранд Хотел Велинград*****

Купувате за 4424ден. 2180ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 782.1 - 861.1 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери12 купени
Ако сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград! Бутик Хотел "St.George" се...
12 купени

Одмор во ноември во Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со вклучена исхрана + џакузи во Бутик Хотел...

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 900.6 - 832.03 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
Хотелски апартмани Панорама се лоцирани  во центарот на Велинград. Апартманите се опремени со модерно опремени кујни, ТВ со кабловска и интернет, бањи, тоалети, климатизери и тераси на...
0 купени

Одмор во Велинград

Дводневен и тридневен пакет за двајца со појадок, вечера и користење на минерален базен во...

Купувате за 7205ден. 3602ден.
-50%
Валидност 18.11 - 01.12
Цена на човек/ден 916.4 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Новоотворениот бутик Хотел "Алегра" нуди на своите гости можност да се допре до удобноста и релаксирачкиот амбиент Велинград. Посетителите можат да отседнат во пријатна опремени соби,...
2 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 15.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1643.2 - 1832.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери24 купени
СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот Велинград, во срцето на збиднувањата и истовремено во близина на неколку градски паркови и боровата шума. Хотелот ви го подарува...
24 купени

Last minute одмор во Велинград

Еднодневни делнични пакети со појадок, ручек и вечера + користење на СПА услуги и бонус балнео...

Купувате за 3286ден. 1643ден.
-50%
Валидност 04.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери13 купени
Парк Хотел Олимп е модерен четириѕвезден комплекс, којшто одговара на светските стандарди. Хотелот има уникатна местоположба, се наоѓа во близина до центарот на градот и во истовреме близу до...
13 купени

СПА одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, вечер и користење на СПА услуги во Парк Хотел...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 30.09 - 01.12
Цена на човек/ден 1185 - 1343 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери21 купени
Хотел Бугарија се наоѓа во центарот на населбата Чепино, еден од трите квартали од кои се состои град Велинград. Во Чепино се наоѓаат сите поголеми хотели и природни карактеристики на...
21 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

50% попуст на викенд и делничен пакет за двама со појадок, вечера и користење на СПА услуги во...

Купувате за 4740ден. 2370ден.
-50%
Валидност 08.10 - 30.11
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери7 купени
Хотел Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен...
7 купени

Одмор за двајца во Велинград

50% попуст на дводневен пакет за двајца во двојна соба или апартман со појадок и Спа третмани +...

Купувате за 5435ден. 2718ден.
-50%
Валидност 14.10 - 01.12
Цена на човек/ден 916.4 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери92 купени
Новоотворениот бутик Хотел "Алегра" нуди на своите гости можност да се допре до удобноста и релаксирачкиот амбиент Велинград. Посетителите можат да отседнат во пријатна опремени соби,...
92 купени

Одмор во Велинград

50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 01.11 - 15.11
Цена на човек/ден 1580 - 1832.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери32 купени
СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот Велинград, во срцето на збиднувањата и истовремено во близина на неколку градски паркови и боровата шума. Хотелот ви го подарува...
32 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Здравец Wellness & SPA****

Купувате за 3160ден. 1580ден.
-50%
Валидност 30.09 - 23.12
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери196 купени
Подарете си незаборавен летен одмор во тивкиот комфорт на најубавите Родопи. Единствениот  од ваков вид  СПА Хотел "Селект" се наоѓа над веднаш урбаниот  станбен ...
196 купени

Викенд СПА одмор во Велинград

Дводневен Викенд пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Селект****, Велинград -...

Купувате за 11376ден. 5688ден.
-50%
Валидност 30.09 - 30.11
Цена на човек/ден 1738 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери65 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
65 купени

СПА одмор во Велинград

Тридневен и петдневен делничен пакет за двајца со појадок, вечера и бесплатен медицински преглед...

Купувате за 20856ден. 10428ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 2354.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
0 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен викенд пакет за двајца возрасни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 9417ден. 4708ден.
-50%
Валидност 06.11 - 21.12
Цена на човек/ден 1990.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери23 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
23 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен викенд пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 10.10 - 10.11
Цена на човек/ден 1516.8 - 1627.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек
Купени ваучери6 купени
СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот Велинград, во срцето на збиднувањата и истовремено во близина на неколку градски паркови и боровата шума. Хотелот ви го подарува...
6 купени

Одмор во Велинград

Дводневен делничен пакет со појадок, ручек и користење на СПА услуги во Хотел Здравец Wellness...

Купувате за 6194ден. 3097ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 2354.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
2 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Еднодневен викенд пакет за двајца возрасни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 9417ден. 4708ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 1885.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери28 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
28 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
2 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца возрастни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 1990.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери67 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
67 купени

Одмор во Велинград

Дводневен викенд пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери21 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
21 купени

Одмор во Велинград, Бугарија

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА процедура во Балнео Хотел Свети Спас*****,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 1411.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
20 купени

СПА одмор за двајца во Велинград, Бугарија

50% попуст на дводневен пакет во апартман со појадок, вечера и СПА третмани во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 16938ден. 8469ден.
-50%
Валидност 20.10 - 21.12
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
20 купени

Одмор за двајца во Велинград

Дводневен пакет со појадок, вечера + третман во СПА Клуб Бор****, Велинград

Купувате за 12514ден. 6257ден.
-50%
Валидност 22.09 - 30.11
Цена на човек/ден 758.4 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери152 купени
Хотел "Жери" се наоѓа во најубаваиот дел на западните Родопи во прекрасниот и живописен град Велинград. Велинград е лоциран во центарот на Чепинската котлина каде легендите...
152 купени

СПА одмор во Велинград

50% попуст на делнични и викенд пакети с појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Жери,...

Купувате за 3034ден. 1517ден.
-50%
Валидност 11.10 - 31.10
Цена на човек/ден 782.1 - 861.1 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери4 купени
Ако сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во- СПА-центарот на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград! Бутик Хотел "St.George" се...
4 купени

Last minite одмор во октомври во Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок, ручек, вечера + џакузи во Бутик Хотел...

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 30.09 - 23.12
Цена на човек/ден 1343 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери138 купени
Спа хотел Селект се наоѓа во Велинград - СПА престолнината  на Балканот, во подножјето на планината Родопи, недалеку од градскиот централен парк Клептуза и 7 минути од центарот на...
138 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Хотел Селект****, Велинград

Купувате за 5372ден. 2686ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 2196.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
6 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен делничен пакет за двајца возрасни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 8785ден. 4392ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 2354.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
8 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен викенд пакет за двајца возрасни + дете до 6 год. во студио со појадок, вечера и...

Купувате за 9417ден. 4708ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1990.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери108 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
108 купени

Одмор во Велинград

Дводневен викенд пакет со појадок, вечера + СПА третман во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
20 купени

Одмор во Велинград

Дводневен делничен пакет со појадок, вечера + СПА третман во Балнео Хотел Свети Спас*****, Велинград

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1885.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери38 купени
Балнео СПА Хотел Свети Спас - најновиот петѕвезден балнеокомплекс во Бугарија, целосно напојуван со минерална вода. Хотелот е лоциран во истоимената уникатна  месност, на крајот на...
38 купени

Одмор во Велинград

Еднодневен пакет за двајца возрасни со две деца или тројца возрасни со појадок и вечера + СПА...

Купувате за 11313ден. 5656ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1411.26 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
16 купени

СПА одмор за двајца во Велинград

50% попуст на дводневен пакет во апартман со појадок, вечера и третмани во СПА Клуб Бор****,...

Купувате за 16938ден. 8469ден.
-50%
Валидност 06.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери27 купени
СПА Клуб Бор **** e најголемиот четириѕвезден балнео хотел во Велинград, целосно напојуван со минерална вода. Лоциран е во боров парк во центарот на градот. Изградена во уникатен...
27 купени

Одмор за двајца во Велинград

Двoдневен пакет со појадок, вечера + третман во СПА Клуб Бор****, Велинград

Купувате за 12514ден. 6257ден.
-50%
Валидност 21.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1145.5 - 1303.5 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери73 купени
СПА Хотел Клептуза се наоѓа во Велинград, во близина на познатиот природен феномен – карстниот  извор  кој го формира езерото Клептуза, со прекрасна местоположба ...
73 купени

Одмор за двајца Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок и вечера во СПА Хотел Клептуза, Велинград

Купувате за 9164ден. 4582ден.
-51%
Валидност 15.09 - 31.10
Цена на човек/ден 782.1 - 739.44 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери40 купени
Комплекс "Рим" се наоѓа во центарот на градот Велинград, во непосредна близина на централната минерална плажа на градот. Располага со: 3 апартмани, 2 апартмани со џакузи и еден...
40 купени

Одмор во Велинград

50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + СПА во Комплекс Рим***, Велинград

Купувате за 6320ден. 3128ден.
-50%
Валидност 31.08 - 31.10
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери106 купени
Спа хотел Рич **** се наоѓа во Спа центарот  на Бугарија - Велинград. Туристичкиот комплекс комбинира атмосферата на градот со безбројните минерални извори, комплетен одмор и...
106 купени

Одмор во Велинград

50% попуст на еднодневен делничен пакет за двајца со појадок во Спа Хотел Рич****, Велинград

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-51%
Валидност 31.08 - 31.10
Цена на човек/ден 2022.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени ваучери17 купени
Спа хотел Рич **** се наоѓа во Спа центарот  на Бугарија - Велинград. Туристичкиот комплекс комбинира атмосферата на градот со безбројните минерални извори, комплетен одмор и...
17 купени

Обмор во Велинград

Дводневен пакет со појадок, ручек и користење на СПА услуги во Спа Хотел Рич****, Велинград

Купувате за 8216ден. 4045ден.
-50%
Валидност 10.10 - 10.11
Местоположба Велинград
Купени ваучери16 купени
СПА Хотел Здравец се наоѓа во идеалниот центар на градот Велинград, во срцето на збиднувањата и истовремено во близина на неколку градски паркови и боровата шума. Хотелот ви го подарува...
16 купени

Одмор во Велинград

Дводневен делничен пакет со појадок, ручек и користење на СПА услуги во Хотел Здравец Wellness...

Купувате за 196ден. 98ден.
-51%
Валидност 22.08 - 30.11
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери367 купени
Гранд Хотел Велинград е луксузен СПА хотел со пет ѕвездички  во Велинград, официјално прогласен за "СПА престолнината  на Балканскиот полуостров". Гранд Хотел Велинград е...
367 купени

СПА одмор во Велинград

51% попуст на еднодневен делничен пакет со појадок, вечера и СПА во Гранд Хотел Велинград*****

Купувате за 4424ден. 2180ден.
-50%
Валидност 24.09 - 01.11
Цена на човек/ден 916.4 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери150 купени
ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: 58лв. - 50% = 29лв. (важи за сместување од недела до четврток) ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува: Ноќевање во двокреветна соба или студио...
150 купени

Одмор во Велинград

50% попуст на еднодневен делничен и викенд пакет со појадок, или со појадок и вечера + СПА во...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 30.09 - 31.10
Цена на човек/ден 782.1 - 861.1 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Ако сакате да ги  доживеете сите  задоволства на животот во СПА престолнината на  Балканскиот полуостров дојдете во прекрасниот Велинград! Бутик Хотел "St.George"...
6 купени

Одмор во октомври во Велинград

Дводневен делничен и викенд пакет за двајца со појадок, вечера + џакузи во Бутик Хотел St.George,...

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 04.09 - 15.10
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Велинград
Исхрана Појадок
Купени ваучери3 купени
Хотел Медеја е лоциран во СПА центарот  на Бугарија - Велинград. Само на 130км. од Софија и на 80 километри  од Пловдив ќе најдете спокојство на планината, во комбинација со модерен...
3 купени

Одмор за двајца во Велинград

50% попуст на дводневен пакет за двајца во двојна соба или апартман со појадок и Спа третмани +...

Купувате за 5435ден. 2718ден.