Летување во Поморие - Апартмани Елит Оазис

Еднодневни пакети за две, три или шест лица во Апартмани Елит ОазисАпартмани Eлит Оазис се наоѓаат во новиот дел дел на градот Поморие. Зградата во која се наоѓаат апартманите е нова градба, и е само неколку метри од две прекрасни плажи. Апартманите се нови, целосно мебелирани и опремени со сите удобности, а некои од нив се со убав поглед кон морето. Во кујната има микробранова печка, фрижидер, рингла, тостер и електричен бокал, како и сите неопходни кујнски садови. На последниот кат во зградата има прекрасна сончева панорамска тераса, каде што нашите гости можат да уживаат во изгрејсонцето, глетката, сонцето и морскиот ветрец.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
Важи од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3792 денари (61 €)
Важи од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за три лица и вклучува:

 • Ноќевање во двособен апартман
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6952 денари (112 €)
Важи од 01 јули до 31 август
ВИП ваучерот е за шест лица и вклучува:

 • Ноќевање во трособен апартман
 • Интернет
 • Туристичка такса

Поморие или Древно Анхиало е мал црноморски град, познат со својата шармантна и романтична атмосфера, прочуен со лековита кал на Поморијското Солено Езеро и ароматните вина кои се произведуваат во овој регион. Поморие се наоѓа на 19 километри растојание од Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е валиден при минимум две ноќeевања.
 • Деца до 4 години можат да се сместат бесплатно во детско креветче.
 • Дозволени се домашни миленици со претходна нарачка и со доплата од 5 € на вечер.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2016 година.
 • Пред да купите ваучер задолжително проверете за слободни места на тел: +359 889/98 82 30 или +359 887/38 86 20.
 • Неопходно е да ги приложите Вашите ваучери испечатени на хартија при сместувањето.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани Елит Оазис

Гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №42
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
E-mail: anidzk@yahoo.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е од Апартмани Елит Оазис

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2016 до 31.08.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.