Хотели Банско - Бугарија

-50% Хотели Банско - Попуст на сите ВИП Понуди и хотели во Банско.

-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Во Пирин Голф Холидеј Апартмани 4 * Уживајте во незаборавен одмор меѓу луксуз со нашите Специјални предлози за СПА пакети фасцинантниот комплекс "Пирин Голф и Кантри клуб, сместен во...
0 купени

Декември на Пирин планина

Четиридневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Пирин Голф, Банско - Бугарија

Купувате за 14157ден. 7078ден.
-50%
Валидност 29.12 - 03.01
Цена на човек/ден 3149.26 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Нова година во Хотел Ајсберг - Банско на промотивна цена! Триѕвездниот  Хотел Ајсберг- Банско Ви нуди комфор и спокојство. Лоциран во новиот дел на градот, хотелот се наоѓа во...
2 купени

Нова година 2016 во Банско, Бугарија

Тридневен пакет со појадок, вечера и Новогодина вечера со празнична програма во Хотел Ајсберг***,...

Купувате за 18897ден. 9448ден.
-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

50% попуст на четиридневен пакет со појадок и вечера + користење на сауна и џакузи во Хотел...

Купувате за 11945ден. 5972ден.
-50%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку...
18 купени

Одмор во Декември во Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери7 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
7 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 1011.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
6 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневни пакети со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера + користење на сауна и џакузи...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
20 купени

Одмор во декември во Банско - Бугарија

Еднодневен викенд пакет на база All Inclusive + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity &...

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1327.2 - 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Подарете си незаборавен одмор на планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 7963 денари (129 €) - 50% = 3982 денари (64.5 €) Ваучерот е за...
4 купени

Декември во Банско, Бугарија

Тридневен и петдневен пакет со појадок и вечера во Гранд Ројал Апартман Комплекс

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.03
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
18 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско -...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.03
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
2 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Златева...

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 24.11 - 06.12
Цена на човек/ден 568.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
16 купени

Продолжена викенд релаксација во Банско

Тридневен викенд пакет со појадок и вечера + користење на сауна и џакузи во Хотел Френдс***,...

Купувате за 3413ден. 1706ден.
-50%
Валидност 23.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Апартхотел " Четирилисна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light + лифт карта за ски зона Добриниште во Апартхотел...

Купувате за 3286ден. 1643ден.
-50%
Валидност 19.10 - 06.12
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери62 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
62 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Апартхотел Мариja-Антоанета...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во студио или апартман + лифт карта за ски зона Добриниште во Комплекс Пирин...

Купувате за 2338ден. 1169ден.
-50%
Валидност 01.11 - 15.12
Цена на човек/ден 853.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
9 купени

Одмор во Банско

Еднодневни пакети со појадок и вечера или појадок, ручек и вечера + користење на сауна и џакузи...

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс "Пирин Плејс" се наоѓа веднаш наспроти  почетна станица на жичарницата во Банско. Прекрасниот поглед кој се открива од комплексот го прави ексклузивна атракција како...
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во студио или апартман во Комплекс Пирин Плејс, Банско

Купувате за 1264ден. 632ден.
-50%
Валидност 25.11 - 30.03
Цена на човек/ден 900.6 - 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
8 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1801ден. 901ден.
-50%
Валидност 19.10 - 01.12
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери24 купени
Апарат ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите од најубавите планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Се наоѓа меѓу светски познатото одморалиште ...
24 купени

СПА одмор во планината

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери138 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден по барањата  на водечките хотелски стандарди. Еден од утврдените хотели во градот. Хотелот Банско се...
138 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 15.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1358.8 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери44 купени
Хотел Green Wood & Spa се наоѓа само на 6 километри. од Банско, на 3 км. од Разлог и на 2 километри од Катарино. Хотелот располага со сопствен превоз за трансфери до скијачките патеки на...
44 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Green Wood &...

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 22.09 - 01.12
Цена на човек/ден 853.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери155 купени
Апартхотел " Четирилистна Детелина" , кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и...
155 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банско - Бугарија

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 06.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Четириѕвездниот Парк Хотел Гарденија   се наоѓа во срцето на еден од најпознатите и модерно опремени Скијачки центри во Источна Европа - Банско, кое се наоѓа во котлината меѓу три планини...
4 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.03
Цена на човек/ден 916.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Каса Флоримонт е триѕвезден  хотел со четириѕвездна  удобност и функционалност. Тука ќе ги откриете  удобноста и топлината, од кои имате потреба за релаксирачки одмор во...
16 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 13.10 - 15.11
Цена на човек/ден 663.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Секој човек сонува за незаборавен одмор. И ние  во апартхотел "Аспен" ќе ви го обезбедиме со удобност, комфор и добра услуга. Хотелот е лоциран спроти станицата на помалку од...
10 купени

Одмор во Банско, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартхотел Аспен, Банско

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.03
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери34 купени
Златева куќа се наоѓа на 5 минути пешачење од централниот дел на Банско и на 10 минути од жичарницата. Златева Куќа претставува целосно реновирана преродбенска  куќа со простран двор....
34 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 01.11 - 15.12
Цена на човек/ден 853.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Хотел Френдс *** се наоѓа во прекрасниот планински град Банско во Бугарија - на 150 км од аеродромот во Софија. Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби со спална и два...
18 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на сауна и џакузи во Хотел Френдс***, Банско

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 09.08 - 01.11
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери35 купени
Хотел Фамил *** е одличен избор за одмор во Банско во секоја сезона за секој којшто бара комфор и спокојство во комбинација со првокласни удобности и беспрекорна услуга. Овој стилски...
35 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Бутик Хотел Фамил***, Банско

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 28.07 - 31.10
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери712 купени
Четириѕвездниот  комплекс " Банско Спа & Холидејс " е изграден во согласност со современите хотелски стандарди. Еден од утврдените хотели во градот. Хотелот Банско се наоѓа...
712 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 30.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1200.8 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери38 купени
"Каса  Карина" веќе се состои од две згради - едниот дел кој сите добро веќе го  познавате останува со апартмани, а новатиот дел целосно се состои од хотелски соби. За...
38 купени

Есен вo Банско

Еднодневни пакети на база All Inclusive во Апартман Комплекс Каза Карина, Банско

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 30.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1011.2 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Свети Георги Ски и Спа е хотел со четири ѕвезди во Банско, се наоѓа на тивко и мирно место во квартал Глазне, само неколку минути пеш од почетната станица на Гондолата. Хотелот работи преку...
16 купени

Одмор во октомври и ноември во Банско

Пакети со појадок, со појадок и вечер или Аll Inclusive во Хотел St.George Ski & SPA Luxury...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 15.10 - 31.10
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс  Winslow Infinity & SPA  е најголем проект на Винслоу Груп во Банско. Winslow Infinity & SPA се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето...
0 купени

Last minute одмор во Банско

Еднодневен викенд пакет на база All Inclusive + користење на базен во Хотелски комплекс Winslow...

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 06.09 - 31.10
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Баня
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери40 купени
Апарат ХОТЕЛ "СПА ВИТА Спрингс" е лоциран во подножјето на трите најубави планини во Бугарија - Пирин, Рила и Родопите. Меѓу светски познатото одморалиште  Банско, кое е...
40 купени

СПА одмор во планината

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апарт Хотел СПА...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 17.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
16 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Апартхотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 17.09 - 01.11
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Таму каде што градот и величествената врвови на Пирин се среќаваат  , каде планинските потоци се влеваат во реката, а лифтот  е на еден чекор  растојание. Таму каде што пејзажот...
0 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Апартхотел Марија-Антоанета...

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 30.09 - 31.10
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартманс хотел  Винслоу Хајленд  се наоѓа во подножјето на Пирин, во непосредна близина над Ски-лифтот. Винслоу Хајленд располага со 30 апартмани во компактна зграда, изградена...
0 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен викенд пакет за еден човек во Хотелски Комплекс Винслоу Хајленд

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 30.09 - 20.10
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Подарете си незаборавен одмор на планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 56лв. - 50% = 28лв. Ваучерот е за едно лице и вклучува: Едно...
11 купени

Октомври во Банско

Еднодневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Гранд Ројал Апартман Комплекс

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 30.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Хотелски комплекс Винслоу Инфинити & СПА е најголемиот проект на Винслоу Груп во Банско. Винслоу Инфинити & СПА се наоѓа на 400 метри од станицата на жичарница, во подножјето на...
8 купени

Одмор во октомври

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотелски комплекс...

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 21.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1248.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери3 купени
Апартхотел Saint George Palace е нов луксузен комплекс во планинскиот град Банско во Бугарија. Комплексот нуди стилски и комфорни апартмани и студиа, завршени согласно меѓународните стандарди...
3 купени

Одмор во Банско

50% попуст на дводневен пакет за двајца со појадок и СПА третман во Апартхотел Saint George...

Купувате за 4993ден. 2496ден.
-50%
Валидност 29.08 - 03.12
Цена на човек/ден 2125.1 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери39 купени
Расположен во подножјето на Пирин, Кемпински Хотел Град Арена во Банско Ве пречекува во петѕвездниот алпски СПА и велнес туристички комплекс. Се наоѓа во срцето на туристичкиот комплекс,...
39 купени

Одмор за двајца во Банско

Дводневен делничен пакет за двајца со појадок, една вечера + користење на СПА услуги во Кемпински...

Купувате за 17001ден. 8500ден.