Ски Одмор

-50% СКИ Одмор. Попусти на скијачки дестинации 2015

-53%
Валидност 17.12 - 31.01
Цена на човек/ден 709.42 - 710.37 ден/ човек
Местоположба Габрово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
20 купени

Одмор во Узана, Габрово - Бугарија

Пакети со појадоки вечера + користење на сауна во Хотел Импулс, Узана

Купувате за 3034ден. 1419ден.
-50%
Валидност 12.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1832.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери78 купени
78 купени

Зимување во Банско, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 3666ден. 1833ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери279 купени
279 купени

Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Хотел...

Купувате за 10112ден. 0ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери472 купени
472 купени

Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Комплекс Пирин...

Купувате за 11376ден. 0ден.
-100%
Валидност 09.12 - 08.01
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери557 купени
557 купени

Наградна игра - одмор за двајца во Бугарија

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Хотел Каса...

Купувате за 8848ден. 0ден.
-50%
Валидност 03.01 - 01.03
Цена на човек/ден 932.2 - 1106 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери175 купени
175 купени

Зимување во Добриниште, Бугарија

50% попуст на четиридневни пакети со појадок, вечера и лифт карта во Планинарски дом Безбог,...

Купувате за 7458ден. 3729ден.
-50%
Валидност 01.12 - 30.03
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери66 купени
66 купени

Зимување во Добриниште, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок, вечера и лифт карта за ски зона Добриниште во Куќа за гости Грбеви,...

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 01.12 - 01.03
Цена на човек/ден 1232.4 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Еднодневен делничен и викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Марија-Антоанета Резиденс, Банско

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 10.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
4 купени

Одмор во јануари и февруари во Банско

Дводневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA,...

Купувате за 6194ден. 3097ден.
-50%
Валидност 10.01 - 29.02
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимски одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, Банско

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 29.12 - 02.01
Цена на човек/ден 3886.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
4 купени

Нова година на Пирин планина

Тридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во таверна + користење на СПА услуги во...

Купувате за 23321ден. 11660ден.
-50%
Валидност 28.12 - 04.01
Цена на човек/ден 2096.03 - 1394.82 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Нова година 2016 во Пампорово, Бугарија

50% пакети на пакети со појадок вo Апарт хотел Pine Hills, Пампорово

Купувате за 12577ден. 6288ден.
-50%
Валидност 21.12 - 15.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери36 купени
36 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско -...

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 21.12 - 15.03
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
22 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Златева...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
6 купени

Last minute одмор во Пампорово, Бугарија

Тридневен пакет со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 11376ден. 5688ден.
-50%
Валидност 11.12 - 29.12
Цена на човек/ден 1106 - 1422 ден/ човек
Местоположба Боровец
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Декември во Боровец

Еднодневен пакет за двајца со појадок во декември во Хотел Ројал***, Боровец - Р. Бугарија

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 03.01 - 31.03
Цена на човек/ден 1106 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимување во Банско, Бугарија

Тридневен и четиридневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел Софија***, Банско

Купувате за 6636ден. 3318ден.
-62%
Валидност 01.12 - 26.12
Цена на човек/ден 1090.2 - 815.28 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
2 купени

Декември на Пирин планината

Над 70% попуст за дводневен, тридневен и петдневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во...

Купувате за 5688ден. 2180ден.
-55%
Валидност 01.12 - 29.12
Цена на човек/ден 790 - 948 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Декември на Пирин планина

Над 50% попуст на еднодневни пакети со појадок или појадок и вечера + СПА во Хотел Софија***, Банско

Купувате за 1738ден. 790ден.
-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Декември на Пирин планина

Четиридневен пакет со појадок и користење на СПА услуги во Комплекс Пирин Голф, Банско - Бугарија

Купувате за 14157ден. 7078ден.
-50%
Валидност 27.12 - 30.12
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

50% попуст на четиридневен пакет со појадок и вечера + користење на сауна и џакузи во Хотел...

Купувате за 11945ден. 5972ден.
-50%
Валидност 03.01 - 24.01
Цена на човек/ден 1042.8 - 908.5 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во студио или апартман во Апартмани Невада,...

Купувате за 4171ден. 2086ден.
-50%
Валидност 18.12 - 24.12
Цена на човек/ден 742.6 - 766.3 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Отворање на скијачката сезона во Пампорово, Бугари

Еднодневен и двoдневен пакет за двајца со појадок во Апартмани Невада, Пампорово

Купувате за 2970ден. 1485ден.
-50%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
18 купени

Одмор во Декември во Банско

Еднодневен пакет со појадок + користење на СПА услуги во Апартхотел Аспен, Банско - Бугарија

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 01.12 - 23.12
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери7 купени
7 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 18.12 - 22.12
Цена на човек/ден 786.84 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
12 купени

Oтворање на скијачката сезона

Пакет со појадок за отворањето на зимската сезона во Апартхотел Pine Hills, Пампорово - Р. Бугарија

Купувате за 1574ден. 787ден.
-50%
Валидност 07.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1327.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
20 купени

Одмор во декември - Пампорово, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера и користење на СПА услуги во Хотел Орфеј****, Пампорово

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 09.12 - 21.12
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери9 купени
9 купени

Last minute одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца со појадок и вечера + користење на СПА услуги во Хотел...

Купувате за 10112ден. 5056ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1327.2 - 1264 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
4 купени

Декември во Банско, Бугарија

Тридневен и петдневен пакет со појадок и вечера во Гранд Ројал Апартман Комплекс

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 01.12 - 21.12
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери23 купени
23 купени

Декември на планина во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 28.01 - 07.02
Цена на човек/ден 946.42 - 856.99 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Релаксација за целото семејство - пакети за ски одмор со појадок во Апартхотел Pine Hills ,...

Купувате за 3786ден. 1893ден.
-50%
Валидност 03.01 - 06.01
Цена на човек/ден 1200.8 - 1279.8 ден/ човек
Местоположба Добринище
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
8 купени

Зимување во Планинарски дом Гоце Делчев

50% попуст на четиридневни пакети со појадок, вечера и лифт карта во Планинарски дом Гоце...

Купувате за 9606ден. 4803ден.
-50%
Валидност 10.12 - 30.03
Цена на човек/ден 913.24 - 790 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
1 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Пакети во студио или апартман со појадок во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Купувате за 1826ден. 913ден.
-50%
Валидност 10.11 - 20.12
Цена на човек/ден 821.6 - 995.4 ден/ човек
Местоположба Добриниште
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
1 купени

Одмор за двајца во Добриниште, Бугарија

Дводневен и петдневен пакет за двајца со појадок, вечери и масажи во Хотел Валентино 2, Добриниште

Купувате за 7963ден. 3982ден.
-50%
Валидност 01.12 - 20.12
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Пампорово

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Росица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 1011.2 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимување во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети со појадок во Апартмани Невада, Пампорово

Купувате за 2022ден. 1011ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.03
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
18 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + опрема за скијање во Златева куќа, Банско -...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 01.12 - 15.03
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
2 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера + лифт карта за ски зона Добриниште во Златева...

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 01.12 - 29.02
Цена на човек/ден 821.6 - 722.06 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимска идила во Пампорово, Бугарија

Пакети во студио или апартман со појадок во Апартхотел Pine Hills , Пампорово

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 24.11 - 06.12
Цена на човек/ден 568.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
16 купени

Продолжена викенд релаксација во Банско

Тридневен викенд пакет со појадок и вечера + користење на сауна и џакузи во Хотел Френдс***,...

Купувате за 3413ден. 1706ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 766.3 - 1801.2 ден/ човек
Местоположба Боровец
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Боровец, Бугарија

Зимување во планината со 50 % попуст! Пакети за четворица во викенд населба Јагода, Боровец -...

Купувате за 6130ден. 3065ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1564.2 ден/ човек
Местоположба Боровец
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Зимување во Боровец, Бугарија

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Мура***, Боровец

Купувате за 6257ден. 3128ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1738 ден/ човек
Местоположба Боровец
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
1 купени

Зимување во Боровец, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера преку целата зимска сезона во Хотел...

Купувате за 6952ден. 3476ден.
-50%
Валидност 13.10 - 20.12
Цена на човек/ден 711 - 342.23 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Пампорово, Бугарија

50% попуст на пакети за двајца, четворица или шестмина во LUCKY Pamporovo Apartments & SPA ***

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 19.10 - 06.12
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери62 купени
62 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет на база All Inclusive + користење на СПА услуги во Апартхотел Мариja-Антоанета...

Купувате за 2465ден. 1232ден.
-50%
Валидност 19.10 - 20.12
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Добриниште
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во снежниот Пирин

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Друм, Добриниште - Бугарија

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 1169.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во студио или апартман + лифт карта за ски зона Добриниште во Комплекс Пирин...

Купувате за 2338ден. 1169ден.
-50%
Валидност 01.12 - 31.03
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
0 купени

Одмор во Банско, Бугарија

Еднодневен пакет во студио или апартман во Комплекс Пирин Плејс, Банско

Купувате за 1264ден. 632ден.
-50%
Валидност 25.11 - 30.03
Цена на човек/ден 900.6 - 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
8 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1801ден. 901ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 1358.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери138 купени
138 купени

Одмор во Банско

50% попуст на еднодневен пакет на база All Inclusive во Банско Спа & Холидејс****

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 15.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1358.8 - 1580 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери44 купени
44 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + користење на СПА услуги во Хотел Green Wood &...

Купувате за 2718ден. 1359ден.
-50%
Валидност 22.09 - 01.12
Цена на човек/ден 853.2 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери155 купени
155 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет на база ALL Inclusive Light во Апартхотел Четирилисна Детелина, Банско - Бугарија

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 30.09 - 30.11
Цена на човек/ден 711 - 837.4 ден/ човек
Местоположба Боровец
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
8 купени

Одмор во Боровец

Одмор во планината со 50 % попуст! Пакети за тројца или четворица во викенд населба Јагода,...

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-50%
Валидност 01.10 - 01.12
Цена на човек/ден 711 ден/ човек
Местоположба Добриниште
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
2 купени

Одмор за двајца во Добриниште, Бугарија

50% попуст на двoдневен и петдневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел Валентино I,...

Купувате за 5688ден. 2844ден.
-50%
Валидност 06.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
4 купени

Одмор во Банско

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Парк Хотел Гарденија, Банско

Купувате за 2086ден. 1043ден.
-50%
Валидност 01.11 - 30.03
Цена на човек/ден 916.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
16 купени

Зимска бајка во Банско

Еднодневен пакет со појадок, вечера и користење на СПА услуги во Хотел Каса Флоримонт***, Банско...

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 24.09 - 01.12
Цена на човек/ден 1027 ден/ човек
Местоположба Пампорово
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
20 купени

Одмор на планина - Пампорово

Дводневен Викенд пакет со појадок и вечера во Апарт-Хотел Мурсалица, Пампорово - Бугарија

Купувате за 4108ден. 2054ден.
-50%
Валидност 13.10 - 15.11
Цена на човек/ден 663.6 ден/ човек
Местоположба Банско
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
10 купени

Одмор во Банско, Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартхотел Аспен, Банско

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 18.12 - 29.01
Цена на човек/ден 869 - 1185 ден/ човек
Местоположба Добриниште
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери413 купени
413 купени

Зимување во Добриниште

50% попуст на четиридневни ски пакети со појадок, вечера и карта за ски-лифт во Планинарски дом...

Купувате за 6952ден. 3476ден.
-50%
Валидност 18.12 - 29.01
Цена на човек/ден 1121.8 - 1153.4 ден/ човек
Местоположба Добриниште
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери127 купени
127 купени

Зимување во Планинарски дом Гоце Делчев

50% попуст на четиридневни ски пакети со појадок, вечера и карта за ски-лифт во Планинарски дом...

Купувате за 8974ден. 4487ден.