Одмор во Златни песоци - Хотел Белвју

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Белвју, Златни песоциЛоциран во јужниот дел на Природен парк Златни песоци, Хотел Белвју е обграден од свежината на блиската шума.  Хотелот на гостите предлага прекрасна морска Панорама на црноморкото крајбрежје. Неповторливата глетка, која се открива од терасите на комплексот го дава и името на комплексот, што се преведува како "Убава глетка".

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1008 денари (16 €)
ВИП ваучерот е ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Фитнес
 • Интернет пристап во фоајето и ресторанот во хотелот
 • Осигурување
 • Обезбедуван паркинг
 • Детско игралиште

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1485 денари (24 €)
ВИП ваучерот е ЕДНО лице при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Сауна
 • Фитнес
 • Интернет пристап во фоајето и ресторанот во хотелот
 • Осигурување
 • Обезбедуван паркинг
 • Детско игралиште

"Белвју" е тризвезден хотел, создаден за љубителите на спокојството, домашната атмосфера, индивидуалниот пристап кон барањата на клиентите, добрата кујна и здравиот начин на исхрана. Нашата ценовна политика е прилагодена како со квалитетот на понудените услуги така и со можноста за пристап до поширок круг од гости.
Сите соби и заедничките делови на хотелот "Белвју" се климатизирани и централно озвучени. Комбинираат удобност и комфор, собите се опремени со телефон, кабловска телевизија и минибар.

Услови на понудата

 • Ваучерот за ВИП треба да се нарача пред истекот на понудата.
 • Деца до 6 години престојуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 13,99 години плаќаат половина од цената за возрасен на рецепција.
 • Доплата за еднинечно сместување – 5 € на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 15 април до 30 май 2021 година
 • Пред да купите ваучер, ве молиме прашајте за слободни датуми и места на телефон: +359 52/387 600, +359 887/60 31 31.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на Вашиот ваучер на телефон: +359 52/387 600, +359 887/60 31 31.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Белвју

Хотел "Белвју"
Гр. Варна
К.к Златни песоци
Местост "Баба Алено"
Тел: +359 ******
Моб: +359 ******

E-mail: [email protected]
Website:www.bellevuebg.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Белвју" Златни песоци

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.04.2021 до 30.05.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.