0 коментари

Еднодневен пакет на база All Inclusive + празнична вечера и топол базен во Хотел Луна****, Златни песоци

Хотелот располага со 271 удобно опремени соби и апартмани со поглед кон морето или паркот.
Сите соби се со балкон, модерно и удобно опремени. Опремени се со индивидуален клима уред, сателитска ТВ, телефон, минибар, бања (со када или туш кабина), фен. Сите простории располагаат со две поединечни кревети кои постои можност да се соберат во еден голем кревет, тип спална.
Прекрасната комбинација од величествените блиски ридови и четири километарската раскошна плажа со златен песок создава рај за вашиот одмор. Гостите овде се опкружени со широк спектар на активности за забава и спортски објекти за комплетен одмор / тениски игралишта, водни спортови, базени /, одлични ресторани, барови.

КоментариВашиот коментар: