0 коментари

Еднодневни пакети со појадок и вечера во Комплекс Престиж Сити 2, Приморско

Комплексот се наоѓа во шумск и атрактивна месност наречена "Песокот" со уникатна микроклима, комбинација од свежина на блиската дабова шума и нежните зраци на црноморското сонце.

Апартхотел ПРЕСТИЖ Сити II - Приморско има исклучителна глетка! Овде можете да уживате во исклучителна панорамски глетка од која се открива од кон плажите и морската шир и кон околните природни знаменитости.

Секој апартман нуди:

 • Комплетно опремена кујна - со фрижидер, 2 вградени рингли, аспиратор, маса со столици, садови и прибори;
 • Хол – софа на растегнување, масичка, шкаф за телевизор и кабелска телевизија, витрина; клима уред
 • Спална соба - два кревети или спална, гардеробер, огледало, ноќни шкафчиња;
 • Комплетно опремена бања - со туш завеса
 • Тераса со пластичен мебел

За Вашето добро расположение и пријатен одмор АПАРТХОТЕЛ ПРЕСТИЖ Сити II- Приморско ви нуди уште:

 • Надворешен базен - за возрасти и деца
 • Ресторан со пространа надворешна тераса непосредно до базенот
 • Базен бар
 • Лоби бар
 • SPA & WELLNESS центар
 • Супермаркет
 • Детско катче
 • Внатрешно детско катче со анимација
 • Деноноќно обезбедување
 • Паркинг
 • 24-часовна рецепција
 • Изнајмување велосипеди, пинг понг
 • wi-fi пристап во фоајето и околу базенот
 • Конференциска сала
 • Анимација
КоментариВашиот коментар: