0 коментари

Тридневен или петдневен пакет на база All Inclusive + вклучени лекции по јавање коњи во Хотел Риверсајд, Банско

Локацијата на хотелот ви дава можност да ја почувствувате историјата на градот, да се прошетате по автентичните тесни калдрмени улички, како и да ги посетите многубројните традиционални таверни и ресторани. Уникатниот хотелски дизајн и атмосфера, во комбинација со хармонијата и спокојството на градот се совршена комбинација за Вашиот незаборавен престој во Банско.

Хотелот располага со:

  • 80 стилски декорирани соби и мезонети
  • Лоби-бар
  • СПА-центар со внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи и индивидуално СПА
  • Перална
  • Паркинг
  • Детска соба
  • Безжичен интернет
  • Конференциска сала за 50 луѓе
КоментариВашиот коментар: