0 коментари

Еднодневен пакет за двајца со домашно приготвени појадок и вечера во Кадева Куќа Пажоко, Банско - Бугарија

Кадева Куќа Пажоко располага со 11 двокреветни соби во комбинација со луксуз и комфор - пространи и пријатни, секогаш топли - одлична комбинација за незаборавен одмор. Дел од собите се со можност за дополнителни кревети кај семејства со едно или две деца.
Секоја соба е опремена со мебел од масивно дрво и вклучува: купатило, локално греење, минибар, кабловска телевизија, безжична интернет конекција.

Кадева Куќа Пажоко се грее со локално парно, за да ви обезбеди удобност и топлина.
Се грижиме за вашиот спокоен сон и затоа располагаме со удобни кревети.
Таверна Пажоко им нуди на своите гости домашни локални специјалитети од Банско и мезе  на достапни и прифатливи цени.

КоментариВашиот коментар: