0 коментари

Еднодневен пакет во хотел Електра, Поморие

Хотелот нуди 15 луксузно опремени соби и 3 студиски апартмани. Секоја соба има балкон и бања со тоалет, на располагање се минибар, телефон, ТВ и клима уред. За удобноста на нашите гости се грижи тим од професионалци - дискретно и прецизно, ние нудиме разни дополнителни услуги - со цел да го задоволиме сечиј вкус.

КоментариВашиот коментар: