0 коментари

Еднодневен пакет за четири лица со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Хотелскиот комплекс  се состои од пет трикатна куќички дизајнирани во медитерански стил со балкони со поглед кон морскиот залез. Сите соби и апартмани се опремени со бања, фрижидер, телевизор, клима уред, тераса. Апартманите се со опремена кујна.
Ресторанот предлага традиционална Бугарска и Медитеранска кујна.
Базен - располага со надворешен базен со бесплатни чадори и лежалки.
Дневен коктел-бар - располага со богато мени со алкохолни и безалкохолни пијалоци.
Паркинг - за безбедност на вашиот автомобил располагаме со бесплатен паркинг.
Детско катче - за нашите најмали гости е изградено детско катче за игри и забава.
Бесплатен Wi-Fi интернет.
Можете да користите превоз до градот на секои 10 минути од 07:00 до 23:00 часот.

КоментариВашиот коментар: