0 коментари

Еднодневен или дводневен пакет со појадок и Празнична новогодишна вечера во Хотел Ројал бич, Варна

Хотелот нуди уникатно мебелирани и опремени соби со клима уред, кабловска телевизија и минибар. Повеќето соби имаат балкон со поглед кон морето. Бањите се со туш или када, фен и бесплатни тоалетни конзумативи.
Хотелот Ројал Бич има ресторан со капацитет до 80 лица, кој нуди традиционална и интернационална кујна и избрани пијалоци, кои се служат од професионален и љубезен персонал. Гостите исто така можат да уживаат во пијалоци во пријатниот лоби бар. Хотелот има мал супермаркет и продавница за подароци.
Аеродромот Варна е на21 км. Royal Beach Hotel нуди шатл-услуги со нарачка и со доплата до и од железничката станица, аеродромот и автобуската станица во Варна.

КоментариВашиот коментар: