0 коментари

Наем на вила за до шест луѓе во Комплекс Александрија, Добриниште

Куќата нуди сопствен двор со жива ограда, градинско осветлување и катче за скара со летниковец. Бесплатен паркинг е осигурен за гостите. Wi-Fi интернет е достапен во вилата.
Со претходна нарачка домаќините предлагаат исхрана- појадок и вечера. гостите можат да изберат дали да подготват свои оброци или да изберат од менито на одбрани специјалитети.
Секоја куќа е двоспратна и ги има сите удобности за комплетен одмор.
Прв кат - кујна (шпорет, аспиратор, фрижидер, машина за перење, микробранова, кафемат, садови, прибор и прибор), трпезарија, дневна соба со камин, тоалет.
Втор кат - две спални, секоја со тераса, бања и мала соба со легло, детско креветче при
неопходност.
Луксузна вила со три спални, дневна соба со камин и трпезарија, комплетно опремена кујна, надворешно катче за скара и убав двор.
Вилата располага со капацитет од 6 лица и нуди совршени простории за комплетен одмор.

КоментариВашиот коментар: