0 коментари

Новогодишни пакети со појадок или со појадок и вечера во Куќа за гости Ела***, Банско

Куќа за гости Ела*** се наоѓа во тивка и мирна населба, на 5 минути од почетната станица на жичарницата. Има 1 двокреветна соба, 2 студиа и 6 апартмани. Со исклучок на двокреветната просторија, сите други соби имаат балкони.

Просториите располагаат со опремена кујна , дневна соба со кабловска телевизор со рамен екран и приватна бања.

За гостите се предлага сауна, парна соба и третмани за масажа. Бесплатна WiFi е достапен низ целата зграда.

Во куќата има ски-гардеробер, сеф и двор со места за паркирање.

КоментариВашиот коментар: