0 коментари

Еднодневен пакет со појадок + лифт карта во Комплекс Божена, Добриниште

Комплекс Божена се наоѓа во Добриниште и нуди двокреветни соби, студиа и апартмани, бар, скара и тераса. Постои сезонски надворешен базен, бесплатен WiFi и бесплатен приватен паркинг.

Во собите има  шифоњер, ТВ со рамен екран и бања.

Во велнес зоната на комплексот има амам и сауна . Во Добриниште и околината има услови за зимски активности како скијање, пешачење или возење велосипед.

Банско е оддалечено 8 км од Комплексот, а Разлог е оддалечен  на14 км.

КоментариВашиот коментар: