0 коментари

Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Роуз Гарденс, Поморие!

Комплексот има студија, апартмани со една и две спални.
Студијата во Роуз Гарденс Апарт Хотел се со големина од 40 м2. Тие нудат удобност во пространа и интимна атмосфера, уникатен поглед и спокојство. Тие се состојат од спална соба со удобен двоен кревет, кујна, луксузно купатило, тераса, посебен влез. Секое студио е украсено со дабов паркет, модерен мебел што ќе направи да се чувствувате „како дома“.
Луксузните еднособни апартмани во Роуз Гарденс Апарт Хотел се со површина од 66 м2. Тие се состојат од спална соба со удобен двоен кревет, посебна дневна соба со софа кревет, кујна, бања со када и тераса со поглед на море. Секој апартман е мала оаза на луксузно уживање за своите гости. Тие се звучно изолирани, со стилски паркетни подови, удобни кревети и софи, мебел во боја на мед и смирувачка палета во крем боја во која се украсени wallsидовите на становите.
Апартманите со две спални во Роуз Гарденс Апарт Хотел се со големина од 40 м2. Овие апартмани нудат прекрасен панорамски поглед на море од приватна тераса. Мебел и ленени ткаенини во бакарна боја  обезбедуваат уникатна релаксирачка атмосфера за нејзините гости. Тие се состојат од две спални соби со удобни двокреветни легла, пространа дневна соба, кујна, луксузно купатило со када, посебен влез.

КоментариВашиот коментар: