0 коментари

Eднодневен пакет за целата летна сезона во бунгалови Нестинарка, Царево

Бунгало Нестинарка, Царево располага со сместувачка база од вкупно 48 кревети.
Секоја бунгалов има фрижидер и телевизор со дигитална телевизија, маса и столчиња пред бунгаловите.
Бањата е нова, но е одделена од бунгаловите. Се состои од 5 бањи, 5 мијалници и 4 тоалети, сите со посебен влез.
Кампингот има посебна област за готвење опремена со плоча на плин, микробранова печка, тостер, електрична скара, електричен бокал за топла вода. За гостите објектот располага со кафемат и надворешно катче за скара.
Во кампингот не се дозволени домашни миленичиња!

КоментариВашиот коментар: