0 коментари

Еднодневен пакет за двајца во Вила Лидија, Цигов Чарк

Вилата располага со вкупно 7 соби / 4 соби со џакузи и три соби со хидромасажен туш /, дневна соба со камин и неколку места за седење со маси за јадење, голема комплетно опремена кујна. Покриена зона со скара со маси и кујна, базен (сезонски), голем уреден двор со детско игралиште, паркинг.
Две од собите со џакузи имаат директен панорамски поглед на браната од бањите, исто така имаме соба со џакузи во собата.
Сите соби имаат балкон со директен или страничен поглед на езерото или планините.

КоментариВашиот коментар: