0 коментари

Делничен или викенд пакет за двајца со појадок и вечера + СПА во Хотел ЧИФЛИК ПАЛАС РИЗОРТ & СПА***

Хотелот располага со:
30 пространи стандардни двокреветни соби декорирани во  спокојни меки тонови. Сите соби имаат балкони со прекрасен поглед.
4 целосно реновирани стандардни двокреветни соби како во секоја соба има 32 - инчен телевизор LCD HD.
5 Луксузни двокреветни соби со пространа тераса со фасцинантна глетка. Луксузните соби се погодни за семејства со 1-2 деца.
8 комфорни апартмано со површина од 50 квадратни метри секој со дневна и спална соба, погоден е за максимум 4  возрасни.
1 претседателски апартман со 2 спални и дневна соба со камин и голем дрвен балкон со неверопјатна глетка кон планината.
Хотелот нуди одлична услуга, пријатна атмосфера, надворешен сезонски базен со минерална вода, вкусна бугарска и интернационална кујна. Пријатната сала за состаноци со максимален капацитет од 20 места е соодветно место за Вашите бизнис настани. Повеќето хотелски соби имаат балкон со живописен поглед кон реката.
На располагање на гостите се рестораните и сите други капацитети на Чифлик Палас Ризорт & СПА.

КоментариВашиот коментар: