0 коментари

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Семеен хотел Булгари, Мелник

Собите имаат сопствено купатило, тоалет, ТВ, некои соби имаат клима уред. Се состојат од спална соба и софа кревет. Собите без климатизација имаат камени wallsидови и температурата е нормална.
Евентуално, можете да платите дополнително за дегустација во Музејот на вино - 5 лева по лице.

КоментариВашиот коментар: