0 коментари

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Топузови, Добриништее

Куќата се наоѓа во Добриниште, на околу 6 км од Банско.

Располагаме со 1 простран апартман, 5 двокреветни и 2 трокреветни / 2 + 1 / соби.

Секоја од собите е опремена со пристап до Интернет, кабловска телевизија, купатило, локално греење, топла вода, секоја соба има балкон со романтичен поглед.

За гостите има и таверна со камин.Во ресторанот се служи традиционална бугарска кујна.

На 20 метри од куќа за гости има супермаркет. Центарот на Добриниште и автобуската станица се оддалечени 200 метри. Банско и Разлог се на 10 минути со автомобил.

КоментариВашиот коментар: